شهرک مسکونی پالم پلازا

شهرک پالم پلازا در يکي از خوش آب و هوا ترين مناطق کلارآباد در فاصله ۱۹۰ کیلومتری ساری و ۲۱۲ کیلومتری تهران قرار دارد. این شهرک با فضايي رويايي در جلگه جنگلی و در مجاورت رودخانه، به صورت کاملا اختصاصي براي سبک زندگي خاصی طراحي شده است.

اين شهرک در زمینی به مساحت 86000 متر مربع با مشاعاتی بالغ بر 25000 مترمربع دارای 64 ويلا و امکانات ويژه و منحصر به فردی می باشد و به فاصله اندک از جاده ساحلي در فضايي خارج از بافت بومي، در موقعيتي استثنايي قرار گرفته است. 

مشخصات پروژه پالم پلازا:

ویلاهای پروژه پالم پلازا در هشت تیپ مختلف طراحی شده اند که شامل رومانس، دایموند، رویال، ویکتوریا، کرون، ایمپریال، فلورا و کوئین می باشد.

این ویلاها در قطعاتی به مساحت 700 تا 1200 مترمربع طراحی و در حال ساخت می باشند . متراژ زیربنای ویلاها از 360 تا 870 مترمربع بنا به خواست و سلیقه مشتریان متفاوت است. بدین صورت که هر تیپ ویلایی خاص علاوه بر مشخصات طراحی و معماری منحصربفرد خود در متراژی خاص نیز طراحی شده است.

مجموعه پالم پلازا برای تعداد محدودی ویلا طراحی شده است و هدف اصلی آن، ارائه خدمات لوکس و با استانداردهای بالا برای ساکنین است. مدیریت 24 ساعته مجموعه و ارائه خدمات هتلینگ به افراد از ویژگی هایی است که پالم پلازا را از دیگر پروژه های مشابه مجزا می کند. استفاده از گونه های گیاهی مرغوب و منحصر بفرد، طراحی محیطی زیبا و استفاده از درخت های نخل در پروژه همگی در جهت افزایش سطح رفاه و آسایش ساکنین است. 

مروری بر امکانات پروژه پالم پلازا:

– مجموعه تفریحی- ورزشی به مساحت 2000 مترمربع شامل استخر سرپوشيده با معماري مدرن، سونای خشک و بخار، سالن بدنسازی، سالن بيليارد، مجموعه گيم نت، تنيس روي ميز، فوتبال دستي و غیره.
– جاده تندرستی به طول 300 متر برای پیاده روی و دوچرخه سواری در فضایی آرام و سرسبز همراه با طراحی آبنمایی زیبا و دست ساز با فواره های هوشمند و نورپردازی در شب
– سیستم مدرن زه کشی با کارآیی 100 درصد جهت انتقال آب باران
– 300 درخت نخل برای زیبایی و طراحی ویژه محیطی
– باغبانی و طراحی فضاهای سبز خلاقانه و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین نوع گیاهان و تجهیزات مدرن ساخت و نگهداری فضاهای سبز
– استفاده از گیاه لاوسون برای مرزبندی فضای ویلاها
– ارائه خدمات هتلینگ برای نظافت و نگهداری ویلاها و سیستم تأمین و تحویل مایحتاج ساکنین بدون نیاز به مراجعه حضوری آنها
– انجام امور خشکشویی بدون نیاز به حضور ساکنین
– نگهبانی 24 ساعته

– ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تأسیسات به صورت 24 ساعته (مدیریت امکانات)
– طراحی فضای مناسب برای برگزاری مراسم های خاص در ضلع جنوب غربی آبنما؛ مکانی خاص با سیستم صوتی مجهز، طراحی داخلی زیبا و مدیریت کارآمد

مالک و سرمایه گذار:

طراحی و معماری این شهرک توسط دانشکده معماری دانشگاه نور انجام شده،همچنین مالکان این مجموعه آقایان محسن پیر صالح و مهدی رمضانی هستند.

موقعیت مکانی:

مازندران، کلارآباد، روبروی شهرداری انتهای خیابان کاج، شهرک پالم پلازا

شرکت دوان ایرانیان به عنوان مشاور انحصاری بازاریابی، برندینگ و فروش در پروژه پالم پلازا در کنار مالکین این پروژه حضور داشته است. مطالعات بازار، تحقیقات مخاطب شناسی، تعیین استراتژی های بهره برداری، استراتژی قیمت گذاری و پرداخت، مدیریت فروش و تنظیم قراردادها از جمله خدمات دوان در این پروژه بوده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به جزئیات پروژه پالم پلازا به وب سایت پالم مراجعه کنید:

palmplaza.ir