آغاز به کار رسمی سیتادیوم ارومیه همراه با بازدید استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه از این پروژه فاخر

سیتادیوم ارومیه در روز پنج شنبه 21 دیماه 1396 میزبان جمعی از مقامات و مسئولین محلی و منطقه ای از جمله جناب آقای محمد مهدی شهریاری استاندار محترم آذربایجان غربی، جناب آقای حسنخانی فرماندار ارومیه و جناب آقای محمد حضرت پور شهردار ارومیه بود.

همچنین، جناب آقای مهندس ایرج شهین باهر، شهردار محترم کلانشهر تبریز، جناب آقای دکتر مجید خدابخش، استاندار محترم آذربایجان شرقی، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ارومیه، آقای ابوالفضل پایداری، رئیس هیئت مدیره هولدینگ بوکا (کارخانجات میهن) و جناب آقای میرغنی مدیرعامل هولدینگ بوکا نیز در این جمع حضور داشتند و این به نوعی اولین معرفی رسمی سیتادیوم ارومیه در سطح منطقه محسوب می شود.

در مراسم روز پنج شنبه آقای مهندس بشیر انیسی، مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، مشاور و کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش پروژه سیتادیوم، به تشریح مشخصات و ویژگی های این مجموعه و استراتژی های توسعه و فازهای اجرایی برای حاضرین پرداختند.

پروژه سیتادیوم، که سال ها قبل با نام رزت آغاز به کار کرده بود، در حال حاضر بزرگترین مال یا مرکز خرید غرب کشور از لحاظ مساحت محسوب می شود. این پروژه عظیم که با سرمایه گذاری هولدینگ بوکا (کارخانجات میهن) و شهرداری ارومیه مجددا آغاز به کار کرده است، قرار است در دو فاز بهره برداری شود. طراحی این پروژه به عهده گروه YAP، از معروفترین طراحان و آرشیتکتان اروپایی در حوزه طراحی مجتمع های تجاری بوده که در آن سعی بر رعایت صد در صد استانداردهای بین المللی در حوزه ساخت مراکز خرید شده است.

همچنین طراحی پارکینگ در تمامی طبقات این مجموعه در پی ایجاد حد بالای آسایش و رفاه برای استفاده کنندگان است. مجموعه سیتادیوم ارومیه علاوه بر داشتن واحدهای تجاری دارای واحدهای تفریحی خدماتی همچون رستوران و کافی شاپ، شهربازی و سینما نیز می باشد. شرکت دوان ایرانیان در کنار مشاورانی همچون YAP  به عنوان طراح پروژه، شرکت TEAME به عنوان مشاور تهیه متریال های تبلیغاتی پروژه از جمله ماکت و انیمیشن و برند معروف کارفور با عنوان هایپراستار ؛ سعی بر ارائه خدماتی در بالاترین حد استاندارد برای یک مجموعه تجاری را دارد.