آغاز نخستین مرحله از کمپین اطلاع رسانی پروژه سیتادیوم ارومیه

دوان ایرانیان به عنوان مشاور استراتژیک توسعه، بازاریابی و فروش سیتادیوم ارومیه چندین مرحله جلسات همفکری در کارگروه تخصصی کمپین تبلیغاتی سیتادیوم ارومیه برگزار کرد. همچنین پس از بررسی های میدانی با بهره مندی از تجربیات صاحب نظران، اولین گام از کمپین اطلاع رسانی سیتادیوم ارومیه را آغاز نموده است.

این کمپین همزمان با آغاز شمارش معکوس زمان افتتاح فاز اول سیتادیوم ارومیه که با حضور هایپراستار به عنوان معتبرترین برند خرده فروشی ایران همراه خواهد بود، از ابتدای مردادماه آغاز شد. این مرحله ازکمپین در راستای معرفی برند سیتادیوم همچنین بیان ویژگی های خاص این مجتمع تجاری تفریحی زنجیره ای در شبکه های اجتماعی مجازی و در مجلات تخصصی و مجلات و روزنامه های محلی در حال انجام است. پس از دریافت بازخوردها و بررسی ابعاد گوناگون مرحله اول کمپین، مرحله بعدی همزمان با ادامه فعالیت در ابزارهای تبلیغاتی مرحله اول، با تبلیغات محیطی در سطح شهر ارومیه ادامه خواهد یافت.

سیتادیوم ارومیه اولین و بزرگترین مرکز تجاری، تفریحی غرب ایران با وسعت 53500 مترمربع در 2 فاز در خیابان سعدی 2 ارومیه درحال ساخت است. فاز نخست از این پروژه در آبان ماه 1398 با حضور هایپراستار افتتاح خواهد شد.