ارومیه از نگاه تیم تحقیقات بازار شرکت دوان ایرانیان

تیم تحقیقات بازار شرکت دوان ایرانیان جهت بررسی و شناخت دقیق تر بازار و مخاطبین پروژه فاخر سیتادیوم روانه ارومیه شدند. شهر ارومیه دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقه شمال غرب ایران است که در استان آذربایجان غربی واقع شده است.

 تحقیقات بازاریابی فرایندی است که سازمان را به بازار هدف از طریق جمع‌آوری اطلاعات مرتبط می‌کند. اطلاعات حاصله از تحقیقات بازار در کنار تجربه و دانش مدیران راهبردی، راهنمای آن‌ها در انتخاب تصمیم‌های درست به‌شمار می‌آید .تحقیقات بازاریابی نخستین گام در راه شناختن خریداران و تحلیل رقبا است و در نتیجه زیربنای مدیریت سازمان‌هایی است که برنامه کار خود را با توجه به نیازها و خواسته‌های مشتریان تنظیم می‌کند.

شرکت دوان ایرانیان به عنوان نخستین شرکت مهندسی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان خدمات ارزنده و قابل توجهی در زمینه مطالعات فرصت، تحقیقات بازار و برندینگ پروژه های ساختمانی ارائه داده است. وجود تیم حرفه ای و با تجربه بازاریابی در دوان ایرانیان، تضمینی برای موفقیت در تمامی پروژه ها است. فرآیند تحقیقات بازار وسیع و دقیق در شهر ارومیه ابتدا با مطالعه و جمع آوری اطلاعات اسناد فرادست و طرح های شهری، تاریخچه شهر، بررسی ابعاد اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی وسیاسی و سپس مطالعات دقیق و جامع میدانی صورت گرفته است.

مجموعه مال های زنجیره ای سیتادیوم با هدف ایجاد حسی خوب و تجربه ای مدرن و تازه از خرید توام با تفریح و حضور در فضایی سرزنده برای حضور خانواده ها در شهرهای بزرگ ایران ساخته می شوند و اولین شعبه از این مجموعه در شهر ارومیه قرار دارد.

در روند تحقیقات بازار شهر ارومیه شناسایی راسته های تجاری، بررسی میزان قیمت کاربری های تجاری مسکونی محلات و خیابان های اصلی شهر، شناسایی مکان های تفریحی و گردشی، نوع فرهنگ و آداب و رسوم شهر و نحوه معیشت آن ها در نظر گرفته شده است. تیم خبره تحقیقات بازار شرکت دوان همواره سعی نموده تا با شناخت رقبا و میزان محبوبیت هر یک درسطح شهر بتواند شاخص های مهم بازار عرضه و تقاضا را به جهت رونق و مطلوبیت هر چه بهتر مجموعه پروژه سیتادیوم بدست آورد.