اسپارو، پروژه ای درخشان در شهر رشت

تحقیقات بازار و مطالعات فرصت پروژه تجاری – اداری اسپارو رشت در ردیف پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی شرکت دوان ایرانیان قرار گرفت.  

دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت مشاوره بازاریابی، فروش و سرمایه گذاری در صنعت ساختمان با سابقه درخشان خود در انجام مطالعات کیفی و تحقیقات بازار و همچنین ارائه خدمات مطالعات فرصت و امکانسنجی، همکاری خود با هولدینگ ساختمانی پارس سازه که از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های ساختمانی ایران می باشد را با موضوع انجام مطالعات فرصت پروژه اسپارو آغاز کرد. پروژه اسپارو، پروژه ای در مرکز شهر رشت، تقاطع خیابان سعدی و بلوار معلم است که به عنوان بلندمرتبه ترین پروژه ساختمانی این شهر شناخته می شود و در مجاورت بافت فرهنگی تاریخی میدان شهرداری قرار گرفته است.

تیم تحقیقاتی دوان با مطالعه پروژه های تجاری، اداری، اقامتی و خدماتی شهر رشت مطالعات بازار این پروژه را انجام داده است. مطالعات بازار علاوه بر شناسایی صنعت ساختمان و املاک و مستغلات در شهر رشت به بررسی فرهنگ، عادات و رفتار مشتریان و مخاطبین بالقوه پروژه پرداخته است. مطالعه کانسپت های مطرح، استانداردهای طراحی و روش های مدیریتی در حوزه های مذکور و بررسی پروژه های موفق در سطح کشور و بین المللی از دیگر بخش های این مطالعات می باشد. تعریف کانسپت های منطبق با سلایق کارفرما، نیازهای بازار و با بالاترین توجیه مالی اقتصادی خدمتی است که نتیجه این مطالعات خواهد بود.