افتتاح بیستمین شعبه هایپراستار در فاز اول سیتادیوم ارومیه

بیستمین شعبه هایپراستار واقع در فاز اول سیتادیوم ارومیه، 12 خردادماه 99 با حضور مدیران ارشد هایپراستار و مقامات شهری ارومیه شروع به کار کرد.

تیم توسعه سیتادیوم که با تکیه بر جدیدترین اصول روز دنیا و با استفاده از دانش چیدمان صنوف، امکانات و استانداردهای لازم جهت حضور بهترین برندهای خرده فروشی را فراهم کرده است، تصمیم داشت در روزهای پایانی سال 98 فاز اول خود را افتتاح نماید. اما به دلیل ورود ویروس کرونا به کشور و شیوع آن تصمیم گرفت در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاحیه را به تعویق بیاندازد.

یکی از مهم ترین ویژگی های توسعه فاز اول سیتادیوم ارومیه حضور فروشگاهی به صورت لنگر (Anchor) است. در همین راستا هایپراستار که یکی از محبوب ترین برندهای خرده فروشی در ایران، به عنوان لنگر فاز اول انتخاب شده است. هایپراستار پس از عبور از پیک کرونا بیستمین شعبه خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح نمود.

همانطور که پیش بینی می شد، هایپراستار روز افتتاحیه با استقبال بی نظیر مردمی مواجه شد و همچنین بسیاری از خبرنگاران و سرمایه گذاران در خصوص ویژگی های فاز اول و دوم مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم با مدیران این مرکز به گپ و گفت پرداختند.

به زودی فاز اول این مرکز با حضور دیگر برندهای معتبر داخلی و بین المللی افتتاح خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در پروژه سیتادیوم ارومیه با شماره 09123965555 تماس حاصل فرمایید.