اولین نمایشگاه عرضه کالاهای نوروزی در بخش خصوصی در زیتون اهواز

دوان ایرانیان اولین نمایشگاه عرضه کالاهای نوروزی در بخش خصوصی را در زیتون اهواز برگزار کرد. این نمایشگاه از تاریخ 16 الی 22 اسفند 1388 به عنوان یک ابزار بازاریابی برای معرفی پروژه برگزار شد.

هدف دوان ایرانیان از برگزاری نمایشگاه نوروزی ارتباط با مخاطبین آتی پروژه و همچنین معرفی آن به خریداران بالقوه بود. این رویداد به عنوان یک برنامه تأثیرگذار در اهداف فروش و اطلاع رسانی ایفای نقش کرد.

نمایشگاه نوروزی زیتون اهواز با حضور مسئولین عالی رتبه استان از جمله جناب آقای دکتر حجازی استاندار محترم خوزستان و شهردار و فرماندار و رییس سازمان بازرگانی و معاون سازمان بازرگانی و اعضای محترم شورای شهر اهواز و رییس بسیج دانش آموزی افتتاح گردید.

برگزاری این نمایشگاه با استقبال گسترده متقاضیان روبرو شد و حدود 20 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید نمودند. در زیتون اهواز حدود 143 غرفه (باب مغازه) به عرضه محصولاتی از قبیل لوازم منزل، صوتی و تصویری، مواد غذایی و خشکبار، لوازم بهداشتی و آرایشی و عطر و ادوکلن، کیف و کفش، پوشاک و چرم و دکوراسیون داخلی و اسباب بازی و زیور آلات و ساعت و لوازم تزیینی پرداختند.

از نکات قابل توجه این نمایشگاه برقراری سالن کودک بود که جهت سرگرمی کودکان در زمان بازدید والدین از نمایشگاه، طراحی شده بود. نمایشگاه نوروزی زیتون ا هواز به دلیل استقبال خوب مردم اهواز به مدت یک هفته تمدید شد.

راجع به پروژه زیتون اهواز مطالعه کنید:

مجتمع تجاری زیتون اهواز