برج های مجلل رزت در لیست پروژه های تحت مدیریت شرکت دوان ایرانیان قرار گرفت.

مهندس نظیر انیسی مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان گزارش مختصری از مشخصات برج های مجلل رزت را بیان نمودند:

برج های مسکونی رزت در یکی از زیباترین مناطق سرسبز در محدوده منطقه 5 شامل دو برج با معماری زیبا و چشمگیر می باشد که زیباترین چشم انداز به شهر را برای ساکنان خود مهیا می کند. این پروژه:

یک مجموعه مسکونی 364 واحدی میباشد که تعداد طبقات از سطح زمین 13 طبقه و یک طبقه پیلوت و همچنین 5 طبقه منفی میباشد. این پروژه در زمینی به مساحت حدود 10.000 مترمربع  با زیربنای حدود 65.000 مترمربع در حال ساخت میباشد.

در هر طبقه از برج های رزت 7 واحد مسکونی از ورودی های مجزا قرار دارد که مساحت آنها بین 85 تا 135 مترمربع بصورت دوخواب و سه خواب، میباشد. متراژ های واحد ها در هر برج به گونه ای تقسیم بندی و طراحی شده است که امکان خرید را برای تمامی سلیقه ها تامین می نماید. همچنین طراحی واحدها بصورتی انجام پذیرفته که تمامی واحدها دارای میدان دید بسیار وسیعی هستند به طوری که از دور تا دور برج، میتوان زاویه دید 360 درجه داشت و به همین دلیل، نورگیری در تمام واحد ها بدرستی محقق گردیده است. همچنین واحدها در هر طبقه به همدیگر اشراف نداشته و نخواهند داشت.

هویت ویژه و وجه تمایز برج های رزت در جنبه های گوناگون آن از نمای ساختمان تا خدمات رفاهی آن نمایان است؛ طراحی این مجموعه توسط مهندس فرزاد دلیری و طراحی سازه، توسط جناب آقای دکتر محمد لگزیان صورت گرفته است.

این برج های مسکونی مجلل که در کریدور وزش بادهای غرب به شرق قرار گرفته اند از مزایای ویژه محل احداث این مجموعه زیبا، میباشد. موقعیت مکانی بگونه ای است که با سهولت امکان دسترسی از شمال بزرگراه همت ، از جنوب به بزرگراه حکیم و از شرق به بزرگراه باکری هریک در کمتر از یک دقیقه امکان پذیر است. البته دسترسی آسان نیز به خیابان های اصلی نظیر آیت الله کاشانی و مراکز خرید مانند هایپر استار کوروش و بوستان و نزدیکی محل این پروژه به فرودگاه مهرآباد و همچنین دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی، از دیگر ارزشهای ذاتی محل قرارگیری پروژه می باشد. قطعاً وجه تمایزی چشمگیر و قابل توجه نسبت به دیگر پروژه های منطقه است.

مهندس نظیر انیسی مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان، افزودند: امکانات رفاهی و تفریحی خاص این مجموعه از دیگر مشخصات بارز رزت می باشد. این امکانات شامل موارد زیر است:

  • استخرهای جداگانه ویژه  بانوان و آقایان دارای سونای خشک و بخار
  • سالنهای ورزشی مدرن
  • زمین های استاندارد برای والیبال، بسکتبال و تنیس
  • جاده سلامت و نیز فضایی جداگانه برای بازی کودکان
  • مهد کودک
  • روف گاردن
  • سالن های اجتماعات و سینمای خانگی رویایی
  • اتاق جلسات برای تشکیل جلسه های کاری همراه با سرویس پذیرایی
  • تجهیزات و ویژگی های فنی منحصربفرد

“شرکت رهاب ساخت ماهان” سرمایه گذار و مجری این پروژه ، با سوابقی کارآمد در احداث بیش از 2.000.000 متر مربع مجتمع های مسکونی، اداری و صنعتی و همچنین با سرمایه گذاری و اجرای حدود 200.000  متر مربع پروژه های تجاری مسکونی و درمانی در دست ساخت میباشد. هم اینک، در اجرا و تکمیل هرچه بهتر این پروژه ارزنده با تکیه بر تجارب تکنسین ها و هم پیمانان خویش، هم راستا با رعایت آخرین استاندارد ها، اهتمام تام خواهد داشت.

برج های رزت به عنوان پروژه تحت مدیریت در دستور کار شرکت سرمایه گذاری دوان ایرانیان قرار گرفت. دوان در همین راستا برنامه ویژه ای را جهت اجرا در دست برنامه ریزی دارد.