بزرگ شدن خانواده سیتادیوم با حضور برندهای محبوب و معتبر 

چرم مشهد و پریما پلاس به جمع خانواده سیتادیوم در شهر ارومیه پیوستند. چیدمان صنوف از مهمترین بخش های اعتباربخشی به مراکز خرید و ضامن موفقیت این مراکز است. انتخاب درست در نوع برند و جانمایی آنها در کنار یکدیگر از جمله مهمترین وظایف مدیریت بهره برداری در مرکز خرید سیتادیوم است که با هدف نزدیک تر شدن هرچه بیشتر فضای مرکز خرید با سلایق و خواسته های مخاطبان مورد نظر پروژه صورت می گیرد.

از آنجایی که امروزه چیدمان صنوف و انتخاب برندها در مراکز موفق خرید دنیا اهمیت ویژه ای دارد، حضور شرکت خبره و با تجربه در زمینه بهره برداری مراکز خرید از همان گام نخست توسعه پروژه سیتادیوم سبب شده است تا از میان برندهای متقاضی در این مجموعه، برندهایی با نظارت دقیق و هوشمندانه مدیریت بهره برداری انتخاب شوند. شرکت اشل به عنوان بهره بردار با سابقه 10 ساله و تجربه منحصر به فرد و بین المللی از ابتدای ساخت پروژه در کنار تیم مدیریت توسعه قرار دارد.

سیتادیوم فضایی است برای گردهمایی بهترین ها؛ که از صاحبین بهترین برندهای ایرانی، دعوت کرده است تا در مرکز خرید سیتادیوم ارومیه حضور پیدا کنند. پس از برگزاری جلسات بازدید و مذاکرات با حضور مدیریت توسعه و مدیریت بهره برداری پروژه و نگاه توسعه محور مدیران ارشد مجموعه، برند پوشاک چرم مشهد و برند پریما پلاس در سیتادیوم ارومیه حضور می یابند. مراکز خرید متفاوت ممکن است ترکیب های متفاوتی داشته باشند که این تفاوت ها ناشی از مطالعات مردم شناسی، اهداف توسعه مرکز خرید، موقعیت پروژه و رفتار مصرف کننده است. گرایش های مختلف بازار در بازه های زمانی مختلف باید مد نظر قرار گیرد و در صورتی که این موضوع نادیده انگاشته شود، ممکن است از استقبال مرکز خرید کاسته شود.

برند چرم مشهد یکی از معتبرترین برندهای چرم کشور در سال 1375 در شهرک صنعتی چرم شهر مشهد با هدف حذف و ارتقا ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی، ایجاد اشتغال در داخل کشور، عرضه مستقیم کلیه محصولات چرمی و صادرات تاسیس گردیده است. چرم مشهد به تولید انواع البسه، کیف و دستکش با اشتغالزایی 1013 نفر نیروی کار هر روز در حال پیشرفت است.

طبق نتایج یک پژوهش در رابطه با وضعیت مراکز خرید، بخش مربوط به غذا و نوشیدنی F & B (Food and beverage) جزئی از جدیدترین تمایلات مردم شده اند. دوان ایرانیان به عنوان مدیریت توسعه پروژه سیتادیوم با نگاهی عمیق به نتایج بدست آمده از آخرین تحقیقات روز دنیا درباره نقاط قوت و ضعف مراکز خرید موفق، و در نظر گرفتن نتایج بدست آمده از تحقیقات بازار از شهر ارومیه همواره در تلاش است تا در مسیر توسعه برند سیتادیوم پیشرو باشد.

برند پریما پلاس یکی از زیر مجموعه های محصولات بستنی کارخانجات میهن است که در سا­ل های اخیر به بازار عرضه شده است. بستنی میهن در سال 2016 رتبه دهم در نشریه بین المللی فوربز که معتبرترین مجله اقتصادی دنیاست، را در کنار برندهای معروف بستنی در جهان بدست آورده است. برند پریما به تازگی برای مراکز خرید کانسپت جدیدی با عنوان پریما پلاس را عرضه نموده است. یکی از هیجان انگیزترین خوراکی هایی که به هنگام خرید توسط خریداران مصرف می شود بستنی است و پریما پلاس با ایجاد شفافیت در روند تولید و تزیین بستنی ها، صحنه های رنگارنگ و هیجان انگیزی در ذهن مخاطبان به جا می گذارد. همچنین این کانسپت با نظر گرفتن تمامی سلیقه ها در انتخاب طعم ها و رنگ های مختلف کاربران در مراکز خرید را همراه با تفریح به سفارش بستنی مورد علاقه شان دعوت می کند تا جایی که برای خرید این بستنی مشتریان در صف طولانی به انتظار می ایستند.

خریداران در سه مرحله می توانند بستنی مورد علاقه خود را با سلیقه خود تهیه و به تماشای مراحل تولید آن بپردازند. مرحله اول پایه اصلی چوبی بستنی، مرحله بعدی روکش بستنی و در مرحله آخر از بین تاپینگ های هیجان انگیز سه مدل می توانند انتخاب کنند. اولین حضور برند پریما پلاس در مرکز خرید کوروش تهران با استقبال بی نظیری مواجه شده است.