بودن در مکان و زمان درست

برج لاکچری لکسون حامی اولین مسابقات بین المللی “درساژ” در باشگاه سوار کاری بام بود.

طبق اظهارات مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان، مهندس نظیر انیسی: “حضور در جمع دوستداران ورزش سوارکاری نشانی دیگر بر انتخاب درست بازار هدف منطبق بر محصول می باشد.معرفی  برج لکسون به عنوان اولین پروژه Home Office ایران با طراحی مهندس فرزاد دلیری و لوکیشن ویژه آن جذابیت بسیاری را برای مخاطبان خود ایجاد نمود و بسیاری از بازدید کنندگان ضمن دریافت اطلاعات اولیه اقدام به رزرو وقت قبلی جهت بازدید از پروژه را نمودند.”

مهمانان مدعو شرکت توسعه ابنیه همت و مهمانان ویژه این مسابقات بعد از آشنایی با پروژه برج مجلل لکسون، علاقمند به بازدید از این برج شدند. لازم به ذکر است طی این مراسم افتخار همراهی با عزیزانی همچون جناب آقای یاسر هاشمی رفسنجانی، جناب آقای علی رضایی (بعنوان پیشکسوت ترین سوارکار ایران)، جناب آقای نادعلی فرجامی (سوارکار حاضر در مسابقات) را داشتیم.

مسابقات سوارکاری پرش با اسب مورخ 29 الی 31 اردیبهشت در باشگاه سوارکاری بام، با حضور ۵۶ سوارکار از ایران، آلمان، هلند، لوکزامبورگ و گرجستان در مجموعه سوارکاری بام تهران آغاز شد. میزبانی مسابقات بین المللی پرش با اسب CSI و حضور کادر فنی بین المللی و سوارکاران مطرح از کشورهای صاحب نام اروپائی رنگ و روی خاصی به فعالیتهای فدراسیون سوارکاری کشورمان داده است، برای اولین بار در مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران سوارکاران آلمانی با اسبهای خودشان در این رویداد بین المللی شرکت کردند.

آقای مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوار کاری اعلام نمودند که این مسابقات برای نخستین بار و با مجوز فدراسیون جهانی در تهران برگزار گردید.

باشگاه سوارکاری بام شامل فضاهایی چون مانژ مسابقات، 3 مانژ تمرین و آموزش، پانسیون و اصطبل اصلی اسب ها، مدرسه عالی آموزش سوارکاری، کلینیک و مرکز جراحی شبانه روزی تخصصی اسب ها، بخش اداری، مدیریت، فروشگاه، رستوران، سوئیت های مهمانپذیری، پارکینگ و سایر قسمت های مورد نیاز یک باشگاه به روز دنیا می باشد.

این باشگاه که در قلب پارک چیتگر تهران و در زمره مدرن ترین و علمی ترین باشگاه های کشور می باشد. زمین های مسابقه و تمرین آن مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی احداث شده است.

این باشگاه توسط گروه توسعه  مهندسی بام که یکی از موفق ترین گروه های صنعت ساختمان در ایران طراحی شده است. در این مسابقات جناب آقای مهدی کاوسی (مدیر عامل گروه بام) و جناب آقای سیروس تابش (مدیرعامل شرکت و عضو هیئت مدیره گروه بام) حضور داشتند.

در پایان نفرات زیر به عنوان نفرات برتر رقابت های بین المللی معرفی شدند:

۱ـ علیرضا خوشدل با اسب چالیسا با ۶۵ امتیاز

۲ـ فیلیپ هارتمن از آلمان با اسب آتلانتا با ۶۵ امتیاز

۳ــ علیرضا بصیری با اسب گرندئور فن تی با ۶۵ امتیاز

۴ـ شلوا گاچه چیلادزه از گرجستان با اسب رودی با ۶۱ امتیاز

۵ـ ماریو ماینتز از آلمان با اسب بولونیا با ۵٨ امتیاز