تاسیس اقامتگاه کارگری مجهز در سیتادیوم رشت

تیم اجرایی مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم رشت در راستای رفاه حال کارگران اقدام به تاسیس اقامتگاه کارگری مجهز در محل پروژه نمود.

به دلیل وجود تعداد بالای کارگران مشغول به کار در پروژه سیتادیوم رشت، تیم اجرایی سیتادیوم رشت تصمیم به ساخت اقامتگاه مجهزی برای کارگران عزیز نمود. برای این منظور سوله‌ای متروکه که در بخشی از پروژه واقع گردیده بود را برگزیدیم. ارتفاع داخل این سوله ۶ متر بود که به واسطه یک سازه فلزی به دو طبقه ۳ متری تقسیم شد و در هر طبقه ۶ اتاق با متراژ حدودی ۴۰ مترمربع در نظر گرفته شد. هر اتاق شامل ۸ تخت ۲ طبقه بوده که در مجموع این اقامتگاه گنجایش ۱۹۲ نفر را داراست. ظرفیت اقامتگاه دیگر مجموعه نیز ۵۸ نفر بوده که در مجموع، پروژه سیتادیوم رشت دارای ظرفیت اسکان ۲۵۰ نفر نیرو را با کلیه امکانات رفاهی اولیه را دارد.

یکی از نکاتی که در شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده مرکز تفریحی تجاری سیتادیوم رشت به آن اهمیت می‌دهیم، کیفیت است. این کیفیت در زمان اجرا، در زمان راه‌اندازی و در زمان بهره‌برداری برای مجموعه حائز اهمیت می‌باشد. لذا بخشی از محل پروژه را به آشپزخانه اختصاصی برای پخت غذای نیروهای اجرایی مجموعه اختصاص دادیم. از جمله سایر امکانات رفاهی که در این مجموعه برای رفاه کارگران عزیز در نظر گرفته شده می‌توان به سیستم سرمایش اسپیلت، سیستم گرمایشی پکیج، سرویس‌های بهداشتی و حمام اشاره نمود.

مرکز تفریحی تجاری سیتادیوم رشت در زمینی به مساحت تقریبی ۵۱۳۰۰ مترمربع و زیربنای تقریبی ۱۳۴۰۰۰ مترمربع در جاده رشت- انزلی، نرسیده به پلیس راه خمام در حال ساخت است. فاز نخست بهره ‌برداری سیتادیوم رشت در اسفند ماه سال 1400 با حضور فروشگاه هایپر استار و سایر برندهای مطرح در صنعت خرده فروشی به بهره‌برداری خواهد رسید.