تغییر نام بزرگترین پروژه و مرکز خرید شمال غرب کشور از رزت به سیتادیوم با سیاست های جدید توسعه

سیاست های نوین توسعه توسط تیم جدید مدیریتی، پروژه رزت را بار دیگر با نام سیتادیوم در جریان ساخت قرار داد.

سرمایه گذار جدید پروژه سیتادیوم، هولدینگ بوکا می باشد که کارخانه جات میهن از جمله زیرمجموعه های این هولدینگ بزرگ است. 70 درصد از سرمایه این پروژه 500 میلیاردی به عهده سرمایه گذار جدید بوده و 30 درصد از آن به عهده شهرداری ارومیه می باشد. آقای حضرت پور، شهردار ارومیه، در خصوص برنامه جدید توسعه مرکز خرید سیتادیوم گفت: این مجموعه از اسفندماه سال 97 کار خود را با به کارگیری 800 نیروی کار که عمده آنها از افراد بومی خواهند بود آغاز می کند و به دنبال ایجاد کانونی برای ایجاد درآمد پایدار در سطح منطقه است. استراتژی بهره برداری این مجموعه به صورت اجاره داری خواهد بود. این استراتژی نشان از برنامه های بلند مدت تیم اجرایی در استفاده کارآمد و مطلوب از پتانسیل های این مجموعه که بزرگترین “مال” یا مرکز خرید غرب کشور است دارد.

دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت مشاور بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان، به عنوان مدیر استراتژیک و همچنین کارگزار انحصاری بهره برداری پروژه سیتادیوم از ابتدای کار در کنار این مجموعه حضور داشته است. مهندس بشیر انیسی، مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، اعتقاد دارد سیتادیوم به زودی برندی سرشناس در حوزه مجتمع های تجاری و مال های بزرگ کشور و حتی حوزه منطقه خواهد شد.

پروژه سیتادیوم ارومیه طبق برنامه ریزی استراتژیک دوان ایرانیان در دو فاز به بهرداری خواهد رسید. هایپر استار در فاز اول این پروژه به عنوان اولین حضور در غرب کشور افتتاح خواهد شد. مساحت ساخته شده هایپراستار در این فاز چیزی بیش از 20 هزار مترمربع برنامه ریزی شده است. مساحت زیرساخت فاز دوم پروژه سیتادیوم ارومیه بیش از 99 هزار مترمربع است که در مجموع برای این پروژه این رقم 119884 مترمربع تعیین شده است. سیتادیوم پذیرای بهترین و سرشناس ترین برندهای جهانی خواهد بود. با خلق مجموعه ای از خرید روزانه، تفریح و همچنین با داشتن فضای پارکینگ به گنجایش 2548 خودرو مکانی برای آسایش خاطر خانواده ها را فراهم خواهد کرد.