توجه ویژه فعالان صنعت خرده فروشی به استراتژی های توسعه و برندینگ سیتادیوم رشت

هشتمين رويداد تقدير و تجليل از چهره هاي ماندگار صنعت خرده فروشي و برندهاي برتر مراكز خريد و مجتمع هاي تجاري كشور، ٣٠ ارديبهشت ماه سال ١٤٠١، در پلت فرم ايران ريتيل شو به همت آقای شاهرخ کشاورز و مجله تخصصی صنعت خرده فروشی “تجارت طلایی” برگزار شد و پروژه سیتادیوم رشت به واسطه عملکرد تأثیرگذار خود در حوزه توسعه، لیزینگ و برندینگ مورد توجه فعالین صنعت خرده فروشی قرار گرفت.

سيتاديوم رشت تنها مركز تجاري-تفريحي در حال ساخت، كه با برگزاري فستيوال موسيقي شب هاي نوروز و فستيوال طعم و موسيقي نوابيج پيش از زمان افتتاح بسيار مورد توجه خبرگان صنعت ريتيل قرار گرفت، به عنوان حامي تنها رويداد Retail Awards در ايران در اين رويداد شركت كرد و مفتخر بود تنديس ارزشمند Iran Retail Awards 2022 را نيز دريافت كند. عملکرد شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و استراتژیست بازاریابی و بهره برداری باعث شده تا کانسپت های این مجموعه و ترکیب عملکردهای گونانگون در آن بسیار مورد استقبال فعالین در حوزه خرده فروشی قرار گیرد. همچنين اهداي لوح تقدير ” بانوي ارزش آفرين صنعت خرده فروشي كشور” به يكي از مديران توانمند و تاثيرگذار سيتاديوم رشت، از جمله خاطرات شيرين اين رويداد بود.

تیم توسعه دهنده و بهره بردار سیتادیوم رشت در راستای تحقق اهداف مارکتینگ و برندینگ مجموعه سعی در خلق ارزش برای مخاطبین خود در زمان پیش از افتتاح دارد؛ که با نزدیک ترشدن به زمان بهره برداری مجموعه، این فعالیت ها با شناخت کامل از جامعه هدف و مدل رفتار مصرف کننده در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیرند. مهندس بشیر انیسی مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده مرکز خرید سیتادیوم رشت، معتقد است امروز مراکز خرید به عنوان فضاهایی مدنی بستری مناسب برای تعاملات و خلق رویدادهای اجتماعی هستند و با برنامه ریزی درست می توان آن را در استان هایی همچون استان گیلان، تبدیل به مقصدی برای تمامی اهداف و نیازهای مخاطبین کرد.

پروژه سیتادیوم رشت به عنوان بزرگ ترین مرکز تجاری تفریحی فرهنگی شمال ایران در جهت فراهم آوران تمامی تسهیلات و امکانات رفاهی مراجعه کنندگان در مسیر ساخت قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت و یا صفحه اینستاگرام این پروژه مراجعه کنید:

وبسایت سیتادیوم رشت