حضور رسمی هایپراستار این بار در سیتادیوم رشت

روز یکشنبه 09 آذرماه 1399 قرارد همکاری و حضور هایپراستار در سیتادیوم رشت فی مابین این دو مجموعه عظیم به امضا رسید.

این جلسه به میزبانی دفتر مرکزی هایپراستار و با حضور مدیران و ســرمایه گذاران سیتادیوم رشت صورت گرفت. مدیران ارشد شرکت دوان ایرانیان به عنوان سرمایه گذار، توسعه دهنده و همچنین بهره بردار مراکز تجاری تفریحی زنجیره ای سیتادیوم، در کنار مدیران ارشد هایپراستار در این مراسم حضور داشتند. در پایان جلسه، قرارداد حضور هایپراستار در سیتادیوم رشت به امضای مالک زمین پروژه، مدیران ارشد هولدینگ بوکا و شرکت دوان ایرانیان به عنوان سرمایه گذاران اصلی پروژه سیتادیوم رشت و آقای Thierry از مدیران ارشد شرکت کارفور رسید.

هایپراستار (Hyperstar) از پویاترین و به روزترین هایپرمارکت های ایران است که در سال 2009 اولین شعبه خود را در غرب تهران افتتاح کرد. در حال حاضر هایپراستار دارای 20 شعبه در سراسر ایران می باشد. هدف کلی هایپراستار ارائه محصولات متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مصرف کننده است که در واقع ارزش های هایپراستار را تشکیل می دهند.

مرکز تجاری-تفریحی سیتادیوم رشت، با هدف ایجاد مرکز تجاری و تفریحی مبتنی بر استاندارد و سطح خدمات بین المللی و تجربه مدرن ترین و متفاوت ترین استانداردهای جهانی به مخاطبین در موقعیت مکانی منحصر به فرد و زمینی به مساحت تقریبی 5 هکتار و زیربنای تقریبی 14 هکتار واقع در جاده رشت-انزلی در حال ساخت است.

علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 09123867777 تماس گرفته و یا از طریق پیج اینستاگرام rasht_citadium در جریان جزئیات پروژه قرار گیرند.