رزت میان خودروها خوش درخشید

آذرماه امسال نمایشگاه بین المللی خودرو تهران (Auto Show) از 6 تا 10 آذر ماه میزبان شرکت‌های تولید کننده داخلی و خارجی خودرو در محل نمایشگاه های دائمی شهر آفتاب بود. این نمایشگاه که برای دومین سال پیاپی در ایران برگزار می گردد توجه بسیاری از افراد به ویژه علاقه مندان به خودرو را به خود جلب نمود.

از آنجاییکه شناخت و انتخاب صحیح محل معرفی محصول به مخاطبان آن می تواند اقدام مهمی در پیشبرد اهداف فروش باشد، این بار نیز شرکت دوان ایرانیان با تیزبینی همیشگی خود به معرفی یکی از شاخص ترین پروژه های مسکونی منطقه 5 – برج های مسکونی رزت – به بازدیدکنندگان این رویداد قابل توجه پرداخت.

اسقبال بی نظیر مردم از غرفه برج های مسکونی رزت با توجه به شرایط خاص پروژه، رویدادی قابل پیش بینی به شمار می آمد. مجموعه مسکونی پاناروما که در پررونق ترین منطقه تهران، منطقه 5 واقع شده است دارای دید 360 درجه به شهر تهران با طراحی منحصربفرد مهندس فرزاد دلیری می باشد. همچنین وجود امکانات رفاهی و تفریحی خاص با سرانه فضای سبز بالا و سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری، حکیم، نیایش و خیابان های اصلی، کارگاه فعال ساختمانی، سازنده معتبر و گارانتی 5 ساله کلیه امکانات ساختمان توسط بیمه دانا برای اولین بار در صنعت ساختمان این مجموعه را به یکی از پروژه های ویژه در منطقه تبدیل کرده است.

رسانه ملی رویداد نمایشگاه خودرو را به عنوان نقطه عطفی در شاخص نمودن شرکت های فعال در این حوزه مطرح نمود و استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان را نیز شاهدی بر این مدعا خواند.

در این نمایشگاه برندهای مطرح خودرو همچون «هیوندای» «چری» و «ام وی ام» فولکس واگن، «کارمانیا» یا «BYD»، «سوبارو» و گروه خودروسازی بهمن با دو برند FAW و مزدا به همراه گروه صنعتی اسکانیا، چانگان، ایران خودرو، رنو، بایک، ولوو، محصولات فوتون، شرکت خودروسازی هایما، DS  آسان موتور، کیا، بنز، خودروهای کلاسیک و حتی موتورهای سواری حضور داشتند. بوگوارد و خودروسازان بم نیز شرکت داشتند.