رزت میزبان سرمایه گذاران خارجی

تیم دوان ایرانیان، اولین کارگزار انحصاری فروش و بازاریابی در حوزه صنعت ساختمان، بعنوان یکی از حامیان رویدادی فرهنگی و اجتماعی واقع در سفارت ویتنام میزبان جمعی از هنرمندان بنام کشور و سرمایه گذاران خارجی بود. این رویداد که در روزهای 16 و 17 شهریور از ساعت 20 الی 22 برگزار شد و در راستای معرفی پروژه رزت با استقبال گرم حضار روبرو شد.

این مراسم ابتدا با خوشامدگویی دکتر نگوین هونگ تک سفیر ویتنام به زبان فارسی آغاز و سپس فیلم مستند «بهشت آنقدر ها هم دور نیست» درباره جاذبه های کشور ویتنام به کارگردانی آرین جلوه و تهیه کنندگی “سروین سری” رونمایی شد. همچنین از عاطفه ثمری نقاش معلول جسمی حرکتی که با دهانش آثار زیبایی را خلق کرده است، تجلیل شد و یکی از آخرین آثار این هنرمند در این مراسم بفروش رفت. سپس مهندس نظیر انیسی، مدیر توسعه شرکت دوان، ضمن معرفی کوتاه درباره فعالیت این شرکت به معرفی ویژگی ها و مزایای پروژه پروژه رزت پرداخت. ایشان در این خصوص مطرح کردند:

“مجموعه مسکونی رزت که در پررونق ترین منطقه تهران، منطقه 5 واقع شده است دارای دید 360 درجه به شهر تهران با طراحی منحصربفرد مهندس فرزاد دلیری می باشد. همچنین وجود امکانات رفاهی و تفریحی خاص با سرانه فضای سبز بالا و سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری و خیابان های اصلی، کارگاه فعال ساختمانی و گارانتی 5 ساله توسط بیمه دانا این مجموعه را به یکی از پروژه های ویژه در منطقه تبدیل کرده است.”

معرفی رسانه ای رزت

پروژه رزت با انتشار اطلاعات و تصاویر خود درروزنامه همشهری نخستین فاز اطلاع رسانی عمومی  خود را آغاز و وارد مرحله جدیدی از معرفی پروژه گردید. هدف از این اقدام اطلاع رسانی به آن گروه از افرادیست که تمایل به سرمایه گذاری مطمئن در املاک و مستغلات و بهره وری از تسهیلات و شرایط خرید برایشان مهم است.

رزت واقع در یکی از بهترین محله های منطقه 5 شهر تهران در حال ساخت است، این پروژه بی نظیر به دست توانای مهندس فرزاد دلیری آرشیتکت نامی ایران طراحی شده است و توسط شرکت ساختمانی رهاب ساخت ماهان یکی از برترین شرکت های ساختمانی با رتبه یک درحال ساخت می باشد. نگرش شاخص مالکان پروژه، این پروژه را به نمونه ای بی بدیل در منطقه 5 و شهر تهران تبدیل نموده است.

در طراحی و ساخت این پروژه آرامش و راحتی ساکنان به عنوان رکن اصلی فرض شده است و بر این خود مبنایی بر تعریف پروژه مسکونی با امکانات ویژه از جمله: استخرهای مجزای آقایان و بانوان، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، زمین های تنیس، والیبال و بسکتبال و  کتابخانه مهدکودک و می باشد.

از جمله نکات بارز دیگر در این پروژه ضمانت نگهداری و خدمات پشتیبانی پروژه به مدت 5 سال با ضمانت نامه کتبی ارائه شده از طرف شرکت بیمه دانا می باشد.

علاوه بر این داشتن تفکر بلندمدت در راستای راحتی و آسایش ساکنان، قرار دادی بیست ساله  به منظور مدیریت بهره برداری ساختمان منعقد گردیده است.

از دیگر بخش های حائز اهمیت در این پروژه وجود تاکسی سرویس، سوپر گوشت، میوه، نان و آرایشگاه زنانه و سلمانی مردانه و کیترینگ وغیره داخل پروژه می باشد که این بدان معناست که رزت تمامی امکانات و خدمات رفاهی مورد نیاز خانوارها را در خود تأمین می کند.