سیتادیوم رشت در ایام عید میزبان شما بود

رویداد ورزشی بسکتبال خیابانی و سه به سه در ایام عید در مرکز تجاری در حال ساخت سیتادیوم رشت برگزار شد. هنر شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و مشاور استراتژیک مارکتینگ در این پروژه این است که با توجه به نیازهای استان گیلان و مخاطبان آن، به طور مستمر در حال بروز رسانی و ایجاد فضاهایی با کانسپت های متفاوت و خلاقانه است. تیم مارکتینگ دوان، در راستای خلق این کانسپت ها و فضا اقدام به برگزاری رویدادهایی برای گروه‌های مخاطب متفاوت کرده است تا هم لحظه های پر شور و هیجانی را برای کسب تجربه های جدید مخاطبین خود رقم زند و هم از این طریق به مطالعه عادات و رفتارهای مخاطبین آتی اقدام نماید.

دورهمی بسکتبال خیابانی نوروز ۱۴۰۲، از تاریخ ۳ الی ۱۰ فروردین ماه، به مدت ۱۰ شب در محوطه روبروی این پروژه برگزار شد. در شبانه های نوروز ۱۴۰۲، حال و هوایی متفاوت همراه با مسابقات بسکتبال خیابانی ۳ به ۳ اقایان و بانوان، مسابقات شوت و اجرای حرکات اکروباتیک و نمایشی، با همت موسس بسکتبال اکروباتیک استان گیلان و گروه عاج فیل، خلق شد؛ همچنین ایستگاه های غذا، نوشیدنی و موسیقی مدرن با حال و هوای ورزشی تکمیل کننده این دورهمی عیدانه سیتادیوم بودند.

در این رویداد برای اولین بار امکان حضور بانوان عزیز در مسابقات بسکتبال خیابانی در فضای باز و با حضور مخاطب عمومی فراهم شد. هر شب ده گروه در قالب مسابقات سه به سه به رقابت پرداختند و در شب آخر به گروه های برنده جوایزی اهدا شد.


تیم کارگروه تخصصی سیتادیوم رشت با رویکرد و تصمیم به سرزنده نگه داشتن محوطه پروژه در ساعات شب، اقدام به افزودن زمین ۳*۳ بسکتبال خیابانی با سطح استانداردهای بین المللی کرده است. این زمین بدون محدودیت در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده می باشد و بعد از اتمام رویداد نوروزی همواره میزبان ورزشکاران و علاقه مندان به بسکتبال می باشد تا در محیطی امن تجربه اوقاتی خوش را داشته باشند. همچنین پس از افتتاح پروژه زمین بسکتبال در کنار فعالیت های دیگر همچون امکان استقرار فودتراک ها در ساعات پس از تعطیلی مرکز خرید در ساعات شب، با حضور نیروهای حراست قابل استفاده خواهد بود.

سیتادیوم رشت، بزرگ ترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران با زیربنای 110 هزار متر مربع در محور جاده رشت-انزلی در دست احداث می باشد که با همت مهندسین و متخصصین حوزه صنعت ساختمان و مراکز خرید در دو فاز ساختاری کلان به بهره برداری خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت سیتادیوم رشت مراجعه فرمایید.

سیتادیوم رشت