شروع به کار اعضای جدید در خانواده سیتادیوم!

برند های نام آشنا و مطرح چرم مشهد و پریما پلاس در مرکز تجاری-تفریحی ارومیه فعالیت خود را یک ماه پس از حضور اولین هایپر استار در پروژه سیتادیوم غرب کشور، آغاز کردند تا با توجه به وجود چالش های پیش رو در ماه های اخیر ما به قول و وعده خود در خصوص افتتاحیه این مرکز عمل کرده باشیم. شرکت دوان ایرانیان، مشاور بازاریابی و فروش و مدیریت توسعه مراکز خرید زنجیره­ای سیتادیوم با توجه به تمامی مشکلات پیش آمده ناشی از کرونا، در شرایطی که کار کردن تمهیدات خاصی را می طلبد، سعی کرده است تا با مدیریت شرایط بهترین برند ها را در سیتادیوم گرد هم جمع کند تا تضمینی باشد برای کیفیت بالای محصولات و دلگرمی مشتریان سیتادیوم. همچنین در شرایط کنونی جهت احترام به سلامتی یکدیگر و انطباق با شرایط جامعه، سیتادیوم ارومیه برنامه افتتاحیه­ای را برای آغاز به کار برندها در نظر نمی­گیرد تا از ریسک بالای تجمع افراد جلوگیری نماید.

کافه پریما پلاس، اولین کافه بستنی برند پریما در سرتاسر ایران

تیرماه سال جاری در مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه فعالیت خود را آغاز کرد. این برند زیرمجموعه کارخانجات میهن است و در سال های اخیر به بازار عرضه شده است. میهن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بستنی و لبنیات در کشور محسوب می‌شود. بستنی این برند در سال 2016 در نشریه بین المللی فوربز جزء 10 برند برتر در کنار برندهای معروف بستنی جهان قرار گرفته است. پریما به تازگی برند پریماپلاس را خلق کرده است، برندی که پیش از سیتادیوم ارومیه در مراکز خرید حضور داشته و با استقبال فراوانی روبه­رو شده است. پریما پلاس با احترام به سلیقه شما، به شما این امکان را می دهد که پایه بستنی، روکش بستنی و اجزای تاپینگ را خودتان انتخاب کرده و بستنی سفارشی مورد علاقه خود را خلق کنید.

برند چرم مشهد از معتبرترین برندهای چرم ایران است که در سال 1375 در شهرک صنعتی چرم شهر مشهد تاسیس گردیده است. این برند یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان چرم است که به تولید و عرضه انواع کالای چرمی اعم از البسه، کیف و دستکش و … با کیفیت بالا و استاندارهای بین المللی می­­پردازد. چرم مشهد با عرضه محصولات با کیفیت در بازارهای ایران و جهان در جهت افزایش ارزش و محبوبیت شرکت نزد مشتریان ،‌ کارکنان ، تامین کنندگان و سهامداران پیش می­رود. چرم مشهد در سال پیش رو نیز در حال بهره بردن از تجارب طراحان و مهندسان بزرگ دنیا است تا قدم مثبت دیگری در راستای بروزرسانی محصولات و کارخانجات خود برداشته باشد.

شرکت دوان ایرانیان

به عنوان مشاور استراتژیک توسعه، بازاریابی و فروش پروژه سیتادیوم ارومیه، در روزهای پرچالش کرونا از تلاش دست نکشیده و به عنوان شرکت مهندسی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان در جایگاه مشاور توسعه و برندینگ همواره در جهت پرداختن به ایده­های نوین برای پروژه‌های تحت مدیریت خود فعالیت می­کند و در خصوص خلق فضاهای نوین قدم های موثری برمی­دارد. مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در زمینی با مساحت 53500 مترمربع و با مساحت زیربنای کل 119884 مترمربع در 2 فاز تعریف شده است. فاز اول این مرکز با حضور فروشگاه خرده فروشی هایپراستار و دیگر برندهای مطرح افتتاح شده و فاز دوم آن در حال ساخت می باشد.