فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری بلندمدت در بزرگ ترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران!

در حال حاضر سیتادیوم رشت در مرحله دوم پیش فروش، تنها 20 درصد از واحدهای فاز اول و دوم را با شرایط ویژه واگذار می کند و این فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاران، صاحبین کسب و کار و افراد صاحب سبک و ایده می باشد.

پروژه سیتادیوم رشت در زمینی به مساحت 51306 مترمربع در شهر رشت، در ابتدای جاده رشت- انزلی قرار دارد. سیتادیوم به عنوان بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی علاوه بر فضاهای تجاری شامل فضاهای تفریحی متعددی از جمله بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور، اثنیک هال، سالن های ورزشی تخصصی، اسپا، سرزمین کودک و … می باشد و هم اکنون در حال ساخت است. سیتادیوم در دو فاز بهره برداری می گردد که فاز اول آن شامل طبقه همکف و اول در اسفند 1400 به بهره برداری می رسد.

دوان ایرانیان به عنوان خالق برند مراکز زنجیره ای تجاری تفریحی سیتادیوم، بهره برداری و مدیریت ساخت سیتادیوم رشت را برعهده داشته و مشاور استراتژیک توسعه پروژه می باشد. مالک این پروژه آوانگارد دیلمان بوده و با سرمایه گذاری هولدینگ بوکا و مدیریت ساختمانی شرکت رهاب ساخت ماهان هم اکنون در حال ساخت است.

این روزها جلسات پیش فروش مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم رشت با حضور مدیران فروش این مرکز در رشت و تهران در حال برگزاری است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط واگذاری واحدها با شماره 09123867777 با ما در تماس باشید.