فعالیت پرحرارت سیتادیوم ارومیه در روزهای سرد سال

پروژه تجاری سیتادیوم ارومیه که به عنوان بزرگترین پروژه تجاری غرب کشور در شهر ارومیه در 2 فاز در حال اجرا می باشد، در روزهای سرد سال دست از فعالیت برنداشته است و همچنان پر حرارت در حال پیشبرد ساخت پروژه در فاز 1، طبق برنامه های از پیش تعیین شده می باشد.

تاکنون حدود 70% از فاز نخست این پروژه ساخته شده و امروز مرحله نازک کاری در این فاز، در حال اجرا می باشد. پارکینگ های مجموعه در حال تکمیل و آماده سازی است تا بتواند همزمان با افتتاح هایپر استار در این فاز خدمات رسانی به مشتریان را آغاز کند.

پروژه سیتادیوم به عنوان یک مال زنجیره ای تا امروز در حال راه اندازی 10 شعبه در سرتاسر ایران می باشد. سیتادیوم بر محوریت خانواده استوار است و در تلاش برای فراهم آوردن محیطی است برای تمام اعضای خانواده که لذت خرید را همراه با لحظاتی شاد کنار هم سپری کنند. سیتادیوم با سبکی مدرن و مینیمال توانسته تمامی خواسته ها و نیازهای افراد را در هر سنی در خود جای دهد تا با حضور در شهرهای مختلف ایران نمادی برای تاکید بر مفهوم خانواده باشد. حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی و همچنین حضور هایپر استار در فاز اول پروژه به عنوان یکی از انکر های اصلی سیتادیوم را می توان یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه دانست.

هولدینگ معتبر بوکا که برندهای بسیاری را در زمینه های گوناگون همانند کارخانه جات بستنی میهن رهبری می کند، سکان دار سرمایه گذاری در پروژه سیتادیوم ارومیه است.

شرکت دوان ایرانیان از ابتدا تا به امروز همراه سیتادیوم بوده است و به عنوان خالق برند سیتادیوم مسئولیت توسعه مال های تجاری را در سرتاسر ایران به عهده دارد. دوان با انجام کلیه امور تحقیقات بازار، یافتن بهترین لوکیشن برای سیتادیوم ها در شهر های مختلف ایران و معرفی و جایگاه سازی برند سیتادیوم از قبل از زمان ساخت تا زمان بهره برداری عهده دار مدیریت توسعه این برند تجاری است.