لکسون، حامی طلایی سمینار ارزش آفرینی شرکت های مادر تخصصی (هلدینگ)

روز پنجشنبه مورخ 07/11/95 سمینار ارزش آفرینی با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران عامل شرکت ها، مدیران ارشد برخی بانک ها و بیمه ها و معاونین شرکت های هلدینگ و زیرمجموعه آنها با سخنرانی آقای دکتر حنفی زاده عضو هیأت علمی (دانشیار) دانشگاه علامه طباطبایی در محل آکادمی فوتبال هتل المپیک برگزار گردید.

این سمینار با موضوع انواع ارزش آفرینی، فرآیندهای استراتژیک و عوامل موثر در موفقیت و عدم موفقیت در شرکت های هلدینگ از ساعت 9 صبح شروع گردید. برج مجلل لکسون بعنوان حامی طلایی این سمینار حضور پیدا کرد.

پس از سخنرانی دکتر حنفی زاده در خصوص تعریف شرکت مادر و تاریخچه،  انواع شرکت های مادر، ماهیت شرکت های مادر، ویژگی های تبدیل شدن به شرکت مادر، شرایط لازم برای ارزش آفرینی، ساختار در شرکت های مادر، سبک های تعاملی در شرکت های مادر، کاهش تنش و بحران در هر سبک تعاملی، تعیین کسب و کار مناسب برای هر نوع سبک تعاملی، فرایند های انواع شرکت های مادر، سرکار خانم آراد، مدیر توسعه شرکت دوان ایرانیان در جایگاه سخنران حاضر شدند و راجع به تأثیر مستقیم کسب سود و اهمیت انتخاب هوشمندانه در بازار املاک و مستغلات توضیحاتی را ایراد نمودند.

علاوه بر این در خصوص کانسپت محور بودن پروژه ها و اهمیت بالای ارائه خدمات در برج های اداری توضیحاتی ارائه نموده و همچنین در خصوص  لوکیشن ویژه برج لکسون و میزان ارزش افزوده برای استفاده کنندگان نهایی و سرمایه گذاران در خرید از پروژه لکسون و  معرفی کارفرما، مشاورین پروژه و خدمات شرکت  دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت مهندسی فروش و بازاریابی در صنعت ساختمان، صحبت کردند. پس از آن از حاضرین در سمینار که علاقمند به دریافت اطلاعات بودند به کانتر لکسون دعوت به عمل آمد.

برج اداری-تجاری لکسون بعنوان اولین هتل اداری ایران که در شرق دریاچه چیتگر در فضای 18 هکتاری باغ آرامش قرار دارد، در حال ساخت می باشد. این پروژه اداری- تجاری30 طبقه، به علت کنار هم قرار گرفتن عواملی چون خدمات ویژه در بخش اداری شامل خدمات هتلینگ و اداری- اقامتی و اداری ویژه، موقعیت مکانی منحصر بفرد، حضور مشاورین تراز اول همچون مهندس فرزاد دلیری و دکتر میرقادری و اجرای پروژه توسط شرکت توسعه ابنیه همت که جزو کارفرماهای معتبر در حوزه ساخت و ساز بحساب می آید، هم اکنون بعنوان پروژه های پیشتاز در صنعت ساختمان معرفی می شود.