مهر تأیید مدیران ارشد کارفور (هایپر استار) بر پروژه سیتادیوم رشت

آقای بنوا کازان، مدیر کسب و کار شرکت ماجدالفطیم در دبی از پروژه سیتادیوم رشت بازدید کردند.

پس از پشت سرگذاشتن فرآیند انعقاد تفاهم نامه و انجام تمامی امور لازم برای حضور برند کارفور در مرکز خرید سیتادیوم رشت، آقای بنوا کازین Benoit Cazin به عنوان یکی از مدیران ارشد کارفور در تاریخ 20 اسفند 1396 از این پروژه فاخر بازدید کردند.

اقای کازین به عنوان یکی از مدیران ارشد و موفق کارفور و گروه ماجدالفطیم شناخته میشوند و در کارنامه حرفه ای خود تجربه مدیریت 200 مرکز تجاری در چین در برهه زمانی کوتاهی را ثبت کرده اند که به عنوان یکی از رکوردهای موفقیت در مدیریت مراکز خرده فروشی شناخته می شود. تجربه 30 ساله در زمینه کسب و کار خرده فروشی ایشان را تبدیل به یکی از با تجربه ترین افراد این گروه کرده است.

پس از بازدید آقای بنوا از شهر رشت و بازار تجاری و خرده فروشی این منطقه، ایشان از کارگاه ساختمانی پروژه سیتادیوم بازدید کردند. تأیید رسمی آقای بنوا بر فرآیند تحقیقات بازار این پروژه، انتخاب موقعیت مکانی، بیزینس پلن توسعه سیتادیوم رشت، کانسپت ساخت و بهره برداری و نقشه های تهیه شده توسط مشاور معمار یونانی YAP برای این پروژه به عنوان انتخاب درست هایپر استار برای اولین حضور در شمال ایران، در واقع مهر تأییدی بر تمامیت این پروژه بی نظیر محسوب می شود.

پروژه سیتادیوم رشت، در زمینی به مساحت 51306 مترمربع در سه طبقه در حال ساخت می باشد. این پروژه زیرمجموعه ای از مراکز تجاری زنجیره ای سیتادیوم محسوب می شود که با هدف ایجاد مراکز تجاری با استانداردها و سطح خدمات بالا و بین المللی در شهرهای بزرگ ایران در حال اجراست.

راجع به مشخصات مرکز خرید سیتادیوم رشت بیشتر بخوانید:

سیتادیوم رشت