پروژه لکسون، نمونه ای از برندینگ در صنعت ساختمان

کارگاه جایگاه برند و مدیریت اموال در استراتژی های پریمیوم در بناهای بلند با حضور جناب مهندس انیسی مدیر عامل شرکت دوان ایرانیان در دومین روز از همایش بناهای بلند اجرا گردید. همایش بناهای بلند که در روزهای 30 آذر تا 2 دی ماه در سالن همایش برج میلاد تهران برگزار شد، به بررسی و مطالعه ابعاد مختلف بلندمرتبه سازی و مزایا و معایب این پدیده نوظهور پرداخت.

جناب مهندس انیسی با ارائه توضیحاتی در خصوص ساخت و ساز بناهای بلند و اهمیت و مزایای برندینگ در صنعت ساختمان  و ایجاد استراتژی های پریمیوم سعی نمود ذهنیت کلی مخاطبان را نسبت به نحوه و الزامات خلق برند در ساختمان و مدیریت اموال و دارایی آشنا سازد و همچنین وظایف مدیریت اموال در صنعت ساختمان و مباحث مربوط به مدیریت بهره برداری در آپارتمان ها را تبیین کند.

در پایان با بررسی مطالعه موردی برج اداری – تجاری لکسون به بررسی اجرایی جنبه های مختلف برندینگ در این برج منحصر به فرد که در ساحل شرقی دریاچه چیتگر و در منطقه 22 در حال ساخت می باشد، پرداخته شد.

برگزاری همایش رونمایی از نامواره (لوگو) و اعطا اسناد پیش فروش برج مجلل لکسون 

همایش رونمایی از نامواره (لوگو) و اهدا اسناد پیش فروش برج مجلل لکسون در هتل المپیک به همت  شرکت تعاوني توسعه ابنیه همت مالك و سرمايه گذار پروژه برگزار شد. در این گردهمایی  جناب سردار حیات مقدم از فرماندهان ستاد کل نیرو های مصلح، جناب حاج محمد شرف شاهی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، مهندس هاشمی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره توزیع برق تهران بزرگ و جمعی از خریداران و سهامداران پروژه لکسون حضور داشتند.

این مراسم با هدف معرفي و تجليل از مشاوران بنام و دست اندر كاران و همچنين رونمايي از نامواره برگزار شد و در طي مراسم جناب آقای جهرمی مدیر عامل شركت تعاونی توسعه ابنیه همت در خصوص اقدامات صورت گرفته و برنامه ها و سياست هاي آتي شركت تعاوني توسعه ابنيه، جناب آقای مجبوریان مدیر عامل شرکت پای سا در خصوص طرح كلي پروژه و نراهم ها وسياست هاي اجرائي وجناب مهندس انیسی مدیر عامل شرکت دوان ایرانیان مشاور و مجري مهندسي بازاريابي و فروش در خصوص اقدامات صورت گرفته در بحث مهندسي فروش تاكنون و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در خصوص واگذاري ساير واحدها سخنراني نمودند. در ادامه مراسم، آقايان تبريزي، جهرمي و شرف شاهي اسناد مربوط به واحدها را به سهامداران و مالكان اعطا نمودند.