پروژه عرفان

مجتمع مسکونی عرفان در غربی ترین نقطه تهران، منطقه پایدار شهری ۲۲، ضلع غربی دریاچه چیتگر، توسط شرکت A.S.P به عنوان مجری و با سرمایه گذاری گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن (با پشتوانه بانک قوامین) به عنوان کارفرما با چشم انداز کوهستان از یک سو و دریاچه و جنگل از سوی دیگر، احداث شده است.

مجتمع عرفان با 610 واحد مسكوني در زمینی به مساحت حدود ۳ هکتار با زیر بنای مفید ۱۳۰۰۰۰ متر مربع مشتمل بر ۴ بلوک، هر بلوک ۲ برج، مجموعاً دارای ۸ برج است كه شامل و ۲ بـرج 20 طبقه ۲ برج 13 طبقه، ۲ بـرج 16 طـبقه و ۲ برج 12 طبقه طراحی و ساخته شده است.

متراژ واحدها ۹۸ الی 247 متر مربع، ۲ تا ۴ خوابه می باشد كه در دو طبقه انتهایی برج های 16 و 12 طبقه C1و C2 وD1 وD2 واحدهای دوبلکس قرار گرفته است. جهت رفاه حال ساکنان مراکز خدماتی تجاری و رفاهی اعم از مهد کودک، فضای بازی کودکان، درمانگاه، داروخـانه، کـتابخانه، پیست دوچرخه سـواری، سـالن اجتمـاعات، سوپر مارکت، بانک و همچنین امکانات رفاهی شامل برق اضطراری و آنتن مرکزی و … برای این مجتمع در نظر گرفته شده است. محوطه ‌سازی منحصر به فرد و سیستم سازه ای مقاوم دربرابر زلزله (قاب خمشی به همراه بادبند) از ویژگی‌ های مهم این مجتمع به شمار می‌روند.

در این رابطه مدیر عامل شرکت دوان ایرانیان، جناب آقای مهندس بشیر انیسی افزودند:

با توجه به ضرورت ارائه بهترین خدمات به گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن که یکی از بزرگترین کارفرماهای شرکت دوان ایرانیان می باشد، همچنین ویژگی های خاص و منحصر به فرد پروژه عرفان و وجود بیش از 500 واحد مسکونی در پروژه مذکور، شرکت دوان ایرانیان برنامه ویژه ای را جهت اجرای فرآیند مهندسی بازاریابی و فروش در دست برنامه ریزی و اجرا دارد که یکی از موارد آن انتخاب مهندس نظیر انیسی مدیر توسعه این شرکت به عنوان مدیر مهندسی بازاریابی و فروش پرژه عرفان است.

مهندس نظیر انیسی به دلیل تجربه کافی خود در شرکت دوان ایرانیان (از بدو تاسیس تا کنون) و رکورد دار بیشترین مذاکره (3200 مذاکره) در سال 1388 (بحران مسکن) در پروژه دراک شیراز (پرفروش ترین پروژه سال 1388) به این سمت انتخاب شده است.

شکسته شدن رکورد تک فروشی واحدهای مسکونی توسط شرکت دوان ایرانیان

پروژه مهندسی بازاریابی و فروش 610 واحد مجتمع مسکونی عرفان فقط ظرف مدت 225 روز به صورت تک فروشی و 5 ماه زودتر از موعد قراداد با موفقیت کامل به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت دوان ایرانیان، پروژه مهندسی بازاریابی و فروش 610 واحد مسکونی عرفان، 5 ماه زودتر از موعد مقرر با موفقیت به پایان رسید. این پروژه که در تاریخ 23/3/1391 با ابلاغ قرارداد توسط شرکت سازه پایدار قرن به عنوان کارفرما آغاز شده بود در تاریخ 4/11/1391 با نامه تقدیر و تشکر جناب آقای مهندس خان محمدی (مدیرعامل محترم شرکت عمران و مسکن سازه پایدار قرن) رسماَ خاتمه یافت و در حال حاضر مجتمع مسکونی عرفان واجد 610 ساکن می باشد.

برخی از رکوردهای ثبت شده در این پروژه به صورت حدودی به قرار زیر است:

•سریعترین زمان تک فروشی واحدهای مسکونی در کشور (610 واحد طی 225 روز)

•مبلغ فروش 2.500 میلیارد ریال 

•اخذ 14.000 سند مالی از خریداران شامل چک و فیش واریزی

•پاسخگویی به4.000 مورد بازدید میدانی به صورت گروهی

•برگزاری19.700 مذاکره حضوری در دفتر فروش پروژه

مشخصات عمومی

مساحت زمین: 29555 متر مربع

 مساحت زیر بنا : بالغ بر 19000 متر مربع 

واحدهاي پارکينگ در هر بلوک: 176 واحد (در سه طبقه)

واحدهای انباری در هر بلوک:169 (در سه طبقه)

با توجه به جا نمایی خاص بلوک ها و همچنین تفاوت تعداد طبقات درهر برج مجتمع مسکونی عرفان، اکثر واحدها در اين مجتمع داری چشم انداز و دید (پارک چیتگر و دریاچه چیتگر و کوه) و همچنین نورگیری و آفتابگیری بسيار مناسبي مي باشد و لذا مشخصات مذکور نشاندهنده شاخص بودن اين پروژه خواهد بود.

بازدید اعضای شورای شهر و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهر قم از شرکت دوان ایرانیان

هیاتی متشکل از اعضای شورای شهر قم و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهرداری قم از شرکت دوان ایرانیان و پروژه مجتمع مسکونی عرفان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دوان ایرانیان، تنی چند از اعضای محترم شورای شهر قم به همراه مدیران محترم سازمان زیباسازی شهر قم در تاریخ 5 دی 1391 با حضور در محل شرکت دوان ایرانیان، به بحث و مذاکره با مدیران شرکت دوان ایرانیان پرداختند.

به گفته مهندس بشیر انیسی مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، در این جلسه که آقایان محمودی، اخوان، معرفت، باقرپناهی و نادعلی (اعضای محترم شورای شهر و مدیران ارشد سازمان زیباسازی شهر قم) حضور داشتند؛ مذاکرات فی مابین با موضوع بررسی همکاریهای دوجانبه و ارائه خدمات مهندسی بازاریابی و فروش توسط شرکت دوان ایرانیان در یکی از پروژه های مطرح شهر قم که پروژه میدان بزرگ امام خمینی در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) می باشد ادامه یافت و آقایان مهندس بشیر انیسی، دکتر ماکان عیدی پور و مهندس نظیر انیسی از طرف شرکت دوان ایرانیان به شرح و بسط متد اجرایی و مهندسی بازاریابی و فروش پروژه مذکور پرداختند.

در ادامه نیز مهمانان در محل پروژه مسکونی 610 واحدی عرفان حضور بهم رسانده و با توضیحات آقای نیما فیوضاتی (مسئول فروش پروژه عرفان)، از نزدیک با عملکرد شرکت دوان ایرانیان آشنا شدند.

از نکات جالب و حائز اهمیت در طی بازدید میدانی، حضور سرزده جناب آقای احمدی معاونت فروش و جناب آقای ملابیگی مسئول بازرسی شرکت معظم سازه پایدار قرن (کارفرمای پروژه مسکونی عرفان)، در محل پروژه عرفان بود که مهمانان ضمن آشنایی با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداخته و بازخوردهای عملکرد و میزان رضایتمندی کارفرما را از شرکت دوان ایرانیان جویا شدند که جناب آقای احمدی رضایتمندی کامل خود را از عملکرد شرکت دوان ایرانیان اعلام نمودند.

تقدیر از تیم بازاریابی و فروش مجتمع مسکونی عرفان

مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان از تیم بازاریابی و فروش مجتمع مسکونی عرفان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت دوان ایرانیان، پیرو اتمام موفقیت ­آمیز پروژه بازاریابی و فروش مجتمع مسکونی عرفان و اعلام رسمی کارفرما، آقای مهندس بشیر انیسی با توجه به زحمات بی دریغ و گاهاَ شبانه­ روزی تیم فروش مراتب تقدیر و تشکر خود را از این تیم و سایر عوامل مرتبط با این پروژه اعلام نمود.

مدیر عامل شرکت دوان ایرانیان همچنین افزودند که تیم فروش این پروژه با زحمات بی­دریغ خود رکوردهای بی­نظیری از خود به جای گذاشته و می توان رکورد 280 بازدید میدانی مشتریان بالقوه از پروژه در یک روز (13/6/1391) را نشان دهنده زحمات فراوان این تیم دانست.