آغاز همکاری شرکت دوان ایرانیان با گروه معماری YAP

شرکت دوان ایرانیان پیرو مذاکراتی تفاهم نامه همکاری خود را با شرکت معماری و طراحی YAP آغاز کرد. در راستای ارائه خدمات مطالعات فرصت به شرکت های سرمایه گذار ایرانی، دوان تصمیم به همکاری با برترین شرکت های معماری جهانی را دارد. توانمندی بالای شرکت یونانی YAP در طراحی ساختمان ها و مجتمع های اداری، تفریحی و تجاری بر طبق استانداردهای روز دنیا و انجام مهندسی ارزش پروژه های بزرگ ما را برآن داشته است تا زین پس در ارائه خدمات تهیه مطالعات فرصت (OS) و ارائه کانسپت اولیه توسعه شرکت YAP به صورت کارآمد و خلاقانه همکاری کند. 

ارائه کانسپت نهایی توسعه برج اداری تجاری پارس به گروه مشاوره معماری YAP جهت طراحی

پیرو انتخاب شرکت دوان به عنوان کارگزار مطالعات بازار، مطالعات فرصت و مهندسی ارزش پروژه اداری تجاری پارس (برجی حدود 30 طبقه در تهران خیابان شریعتی) و به دلیل پیچیدگی های مربوط به طراحی پروژه های mixed use، جهت نیل به طرح optimum از نظرات گروه های مختلفی بهره مند شده ایم. مشاور معمار این پروژه جناب آقای فرزاد دلیری بوده است و در ماههای گذشته از نظرات جناب آقای مهندس مجیدی (شرکت بنسار) و جناب آقای مهندس شهبازی از مهندسین مطرح کشور بهره مند شده ایم.

در ادامه این جمع بندی از گروه YAP جهت جمع بندی نظرات و طراحی مجدد کانسپت دعوت به عمل آمد و با برگزاری کارگروه مهندسی فروش و بازاریابی پروژه و بحث و بررسی و ارائه brief design توسط کارفرما و دوان به YAP مقرر گردید در اسرع وقت سناریوهای مربوط به طرح به کارفرما ارائه گردد.

انتخاب YAP با توجه به سابقه و تجربه بالای این گروه در طراحی مراکز تجاری- اداری و همکاری گسترده با گروه هایپراستار صورت پذیرفته است. گروه یونانی معماری و شهرسازی Yorgos Andreadis and Partners از سال 1992 فعالیت خود را در زمینه طراحی و معماری آغاز کرده است. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون پروژه های عظیم مسکونی، ساختمان های تجاری، طراحی فضاهای شهری، ساختمان ها و برجهای اداری و … در یونان، پاریس، امارات متحده عربی و … فعالیت داشته است و تاکنون موفق به کسب جوایز گوناگونی در زمینه های تکنولوژی ساخت، نوآوری در طراحی، مطالعات معماری و .. شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با YAP به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید:

http://adis.gr/