برگزاری همایش مدیریت بهره برداری و برندینگ مراکز تجاری درشهر همدان

نظر به اهمیت مباحث مدیریت بهره برداری، دارایی و اموال در مراکز تجاری همایش یک روزه در شهر همدان و در محل دهکده تفریحی توریستی گنجنامه برگزار گردید.

در این همایش که با حضور روساء و اعضای اتحادیه های طلا و جواهر، کیف و کفش، چرم، لوازم خانگی و برخی دیگر از اصناف استان همدان و اعضای شورای شهر برگزار گردید.

مباحث مختلف مطرح شده در این همایش:

 توسعه مراکز تجاری وتاثیر آن بر اقتصاد شهری

پیشنهادات کانسپت های نوین ساخت و راه اندازی مراکز تجاری

مفهوم مدیریت مال و مراکز تجاری

نحوه مدیریت و هماهنگی های مربوط به بهره برداری مراکز تجاری

چگونگی مدیریت اموال و دارایی در مراکز تجاری

مقایسه روش های مختلف بهره برداری از مرکز خرید همچون فروش، اجاره داری، فروش سرقفلی و …

مزایا و ارزش های ایجاد شده در خصوص سرمایه گذاری در مراکز تجاری دارای استراتژی های مدیریتی

جناب آقای مهندس انیسی مدیر عامل شرکت دوان ایرانیان به عنوان سخنران این همایش با معرفی مدل های موفق بهره برداری در دنیا و بررسی برخی از دلایل موفقیت و همچنین طرح دلایل شکست برخی از مراکز تجاری داخلی و خارجی سعی بر ایجاد افق های جدید کاری در جمع فعالان کسب و کار و همچنین سرمایه گذاران نامی استان نمودند.

در پایان این جلسه پرسش و پاسخ در خصوص مباحث مطروحه و خصوصا تکنیک های روش های بهره داری برگزار گردید. همچنین در ادامه این کارگاه، کارگاه مفهوم برند  و برندسازی با مطالعه موردی برج زاگرس در شهر همدان نیز توسط یکی از مدیران شرکت دوان ایرانیان برگزار شد.

مفهوم برند سازی چند سالیت که در ایران  مورد توجه بسیار از بخش ها واقع شده است. این مفعهوم به عنوان همه احساسات، ویژگی‌ها و مفاهیمی است که به یک نام گره خورده است؛ اطلاق می گردد.  برند، برداشت افراد از یک نام است. بیان دیگر «برند» اعتبار و قولی است که در ذهن و روح مشتری ایجاد می نماید.

موضوع وفاداری به برند از مهمترین موضوعات موردتوجه شرکت ‌ها می‌باشد و شرکت ‌ها همواره به دنبال راه ‌هایی برای کسب و جلب وفاداری مشتریان می‌باشند. یکی از مهمترین معیارهای وفاداری به برند، عامل یادآوری و بازآوری برند با گروه کالایی خاص می‌باشد که زمینه را برای خریدهای مجدد مشتریان فراهم می‌آورد.

مفهوم برندسازی چند سالی است که در ایران مورد توجه بسیاری از بخش ها و نهادهای کسب و کار واقع شده است. این مفهوم به عنوان همه احساسات، ویژگی ها و مفاهیمی است که به یک نام گره خورده است؛ اطلاق می گردد. برند، برداشت افراد از یک نام است. به بیان دیگر برند اعتبار و قولی است که در ذهن و روح مشتری ایجاد می شود. موضوع وفاداری به برند از مهمترین موضوعات مورد توجه شرکت ها می باشد و شرکت ها همواره به دنبال راه هایی برای کسب و جلب وفاداری مشتریان می باشند. یکی از مهمترین معیارهای وفاداری به برند، عامل یادآوری و بازآوری برند با گروه کالایی خاص می باشد که زمینه را برای خریدهای مجدد مشتریان فراهم می آورد.

در همین راستا نیز کارگاه آشنایی با مفهوم برند و برند سازی برای اولین بار در جمع روسای و اعضای اتحادیه و فعالان کسب و کار در شهر همدان و در سالن همایش های دهکده توریستی گنجنامه برگزار گردید.

این مراسم در دونوبت صبح و عصر توسط خانم نسیم آراد ؛ کارشناس ارشد بازاریابی و مدیر توسعه  شرکت دوان ایرانیان برگزار گردید.

در نوبت صبح مفاهیم اولیه برند و ارکان و بخش های برند مطرح گردید و ادامه کارگاه آموزشی در بعد از ظهر همانروز با بررسی  اصول اولیه ایجاد برند و بررسی اولین گام ها و اقدامات موثر در این حوزه  به صورت اجمالی برگزار گردید.

استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان از این کارگاه ها گویای کیفیت بالای اجرا و مطالب کاربردی آنها برای کسب و کار بود.