بشیر انیسی، منتخب جشنواره جوان برتر ایرانی

بشیر انیسی جایزه کارآفرینی در حوزه خدمات را از سازمان ملی جوانان دریافت کرد. سازمان ملی جوانان، معاونت ریاست جمهوری، اقدام به برگزاری جشنوار جوان برتر ایرانی کرده است.

جشنواره جوان ایرانی در شاخه های مختلف به معرفی نخبگان و جوانان موفق و تأثیرگذار پرداخت. یکی از شاخه های تعریف شده در این جشنواره “جوان کارآفرین” نام دارد. بشیر انیسی در شاخه جوان کارآفرین، در حوزه خدمات، به عنوان جوان برتر ایرانی شناخته شد. ایشان جایزه خود را از معاون رئیس جمهور و رئیس ملی سازمان جوانان دریافت کردند.

بشیر انیسی جایزه جوان برتر ایرانی را به واسطه تعریف خدمات جدید در صنعت ساختمان دریافت کرده است. این خدمات از طرف شرکت دوان ایرانیان به عنوان حلقه مفقوده صنعت ساختمان نام برده می شود. حلقه ای که از این پس مهندس بشیر انیسی و دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت مهندسی بازاریابی و فروش و مدیریت توسعه ساختمان در ایران ارائه می کنند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت دوان ایرانیان مطالعه کنید:

مهندسی بازاریابی و فروش

خدمات توسعه

مطالعات فرصت

پنجمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

 سمینار تخصصی روابط عمومی در سالن همایش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران 18 و 19 اسفند 1388 با همکاری شرکت دوان ایرانیان و انجمن مدیریت ایران نمایشگاهی جنب سالن سمینار برگزار کردند

در این نمایشگاه اطلاعات کاملی پیرامون پروژه های پرستوی بابلسر، بام چالوس و دراک شیراز در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفت. متقاضیان با پرکردن فرم ویژه درخواست اطلاعات تکمیلی، متقاضی ارسال اطلاعات بیشتر راجع به نحوه خرید، تسهیلات در پرداخت، شرایط اقساط، قیمت نقدی و … بودند.

تمام اطلاعات مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در این بخش بصورت: Email  fax ,SMS و بسته های پستی برای متقاضیان ارسال گردید.