خرید یکجا در سبد خدمات شرکت دوان ایرانیان

در پی درخواستی که توسط یکی از معتبر ترین شرکت های دانش بنیان داخلی مبنی بر خرید یک ساختمان اداری هوشمند به شرکت دوان ایرانیان اعلام شد، مطالعه و بررسی های گسترده ای به منظور یافتن پاسخی مناسب در دستور کار واحد تحقیق و توسعه شرکت دوان قرار گرفت. بهمین منظور اطلاعات مربوط به کلیه ساختمان های اداری دارای شرایط مناسب در منطقه مورد نظر بررسی و مذاکرات لازم با مالکان صورت گرفت. درنهایت گزینه مناسب انتخاب و به شرکت مشتری اعلام شده و با رضایت مندی صد درصدی خرید ساختمان اداری 24 واحدی به صورت یکجا صورت پذیرفت.

یکجا فروشی و خرید یکجا بخشی دیگر از خدمات شرکت دوان ایرانیان می باشد. ایجاد ارتباطی موثر میان دوطرفین یک مذاکره در یکجا فروشی نیازمند تسلط کافی و همه جانبه به شرایط هر دو طرف می باشد. شناخت بازار املاک و مستغلات و آگاهی داشتن از نیازهای مخاطبین عاملی برای ارائه مناسب و جامع خدمات در این حوزه است.

امروزه شرکت های بزرگ برای بهره مندی از تمرکز بخش های مختلف کسب و کار خود نیازمند به مکانی هستند که منطبق بر استانداردها و نیازهای آنها باشد. شرکت های مادرتخصصی (هولدینگ ها) از شرکت ها و دپارتمان های مختلف زیرمجموعه ای تشکیل شده اند که با هم در ارتباط بوده و نیاز به تعامل بالایی دارند و بنابراین حضور تمامی این بخش ها در یک مکان فیزیکی به طوریکه امکان تفکیک بخش های مخلف را دارا باشد می تواند برایشان ارزش تلقی شود. علاوه بر این موقعیت مکانی متناسب با هویت شرکت ها نیز حائز اهمیت است.

قرارگیری در منطقه ای  از شهر متناسب با حوزه کاری شرکت، وجود دسترسی های مناسب، در نظرگرفتن تمهیدات مربوط به فضای پارکینگ، دسترسی به خدمات شهری، ارتباط با دیگر ارگان های مهم و غیره همه از مواردی هستند که در انتخاب مکان درست بایستی در نظر گرفته شود. از این رو مشاور املاک و مستغلات برای یافتن ساختمان مورد نظر باید به نیازها و خواسته های شرکت توجه داشته باشد و تمام این نیازها را شناسایی کند. امروزه با گسترش شهرها و رشد معضلات آنها، تمرکز و صرفه جویی در زمان و هزینه ها می تواند یکی از عامل های موفقیت برای برخی از کسب و کارها به شمار آید که تمرکز بخش های مختلف کاری در کنار یکدیگر تا حد زیادی این معضل را مرتفع می سازد.

با بررسی های کارشناسان منطبق با خواسته های کارفرما به لحاظ مشخصات موقعیت مکانی و ویژگی های کلی ساختمان و همچنین توجه به فراهم بودن خدمات و امکانات مورد نیاز برای یک ساختمان اداری؛ شرکت دوان ایرانیان توانست با تدوین شرایط مناسب و قیمت گذاری صحیح، مسئولیت معرفی و خرید یکجای این پروژه را به عهده داشته باشد.