دوان ایرانیان در اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش

دوان ایرانیان در اولین نمایشگاه “فرصت های سرمایه گذاری در ایران” حضور پیدا کرد تا به معرفی خدمات این شرکت به عنوان اولین شرکت مهندسی بازاریابی و فروش در ایران بپردازد.

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در محل دائمی نمایشگاه های جزیره کیش از تاریخ 18 الی 21 دی ماه 1386 برگزار می شود. در حاشیه این نمایشگاه، سمینار آخرین دستاوردهای فروش به سخنرانی استاد احمد حلت برگزار شد. دوان ایرانیان مجری و برگزار کننده این سمینار بود و از افراد حقیقی و حقوقی و شرکت های مرتبط بسیاری برای حضور دعوت کرده است.

از میان بازدید کنندگان غرفه دوان در اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در ایران ده نفر به قید قرعه به بازدید از نمایشگاه cityscape 2007 امارات مهمان شدند. در میان تیم بازدیدکننده از سیتی اسکیپ خانم الهام حمیدی بازیگر نام آشنای سینمای ایران نیز حضور داشتند.

در پایان نمایشگاه 4 روزه سرمایه گذاری، غرفه شرکت دوان ایرانیان از طرف داوران و بازدیدکنندگان نمایشگاه، به عنوان غرفه برتر انتخاب شد. شرکت دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت مهندسی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان، فعالیت های خود را به صورت رسمی شروع کرده است.

برای آشنایی بیشتر با فعالیت های دوان در بخش مهندسی بازاریابی و فروش، اینجا را کلیک کنید:

https://theoneiranian.com/Development/