دوان ایرانیان در کنفرانس سالانه برند کنزینگتون در شهر کنستانز

مدیران شرکت دوان ایرانیان در کنفرانس سالانه کمپانی املاک و مستغلات کنزینگتون در شهر کنستانز آلمان به واسطه دعوت مدیرعامل این برند شرکت کردند.

کنزینگتون یکی از با نفوذترین و شناخته شده ترین برندهای املاک و مستغلات است که در سطح اروپا به صورت سیستم فرانچایز در حال فعالیت می باشد. کنزینگتون را که یک شرکت سوئیسی است میتوان رقیب شرکت هایی همچون Engel & Volkers آلمانی دانست که هردوی آنها سطح عملکردی خود را به سرتاسر اروپا و حتی فراتر از آن گسترش داده اند.

مفهوم برندینگ شبکه ای و مدل کسب و کار فرانچایز سابقه ای کوتاه مدت را در جهان دارا می باشد و در همین مدت توانسته یکی از بهترین مدلهای مطرح شده در حوزه املاک و مستغلات از حیث خلق اعتماد میان مخاطبان و مشتریان و کسب سودآوری بالاتر از همین حیث باشد. کمپانی کنزینگتون سالانه کنفرانسی را برای بیان دستاوردهای سالانه خود برگزار میکند و در آن از تمامی مدیران و کارمندان شعب مختلف و همچنین از سرمایه گذاران و مدیرانی که قابلیت پیوستن به این شبکه را دارا هستند دعوت به عمل می آورد تا علاوه بر بیان گزارش عملکرد سالانه خود مفاهیم کسب و کار خود را بیان نموده و آخرین تکنولوژی ها و روشهای به کار گرفته شده در این سیستم را بیان کند.

در کنفرانس برگزار شده در روز جمعه 25 خرداد، پس از بیان گزارش پیشرفت های اخیر در سطح فروش و میزان معاملات صورت گرفته در شهرها و کشورهای مختلف، بهترین شعب کنزینگتون از حیث بالا بودن تعداد معاملات معرفی شدند. بخش اصلی کنفرانس به بیان مفاهیم فرانچایز، چگونگی عملکرد زیرشاخه ها تحت یک سیستم واحد، معرفی نرم افزار به کار رفته در این سیستم و معرفی نرم افزارهای جدید گرافیکی و تصویری برای استفاده در وب سایت و افزایش سطح عملکرد وب سایت اختصاص داده شد.

در انتها مصاحبه ای با افراد تأثیر گذار در این مجموعه، همچون مدیرعامل محترم برند کنزینگتون، آقای مهرداد بنکدار، صورت گرفت. در این میان مهندس بشیر انیسی، مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، به عنوان یکی از مطرح ترین و تأثیرگذارترین افراد در حوزه املاک و مستغلات ایران نیز برای مصاحبه دعوت شدند که در این پرسش و پاسخ وضعیت اقتصادی اجتماعی ایران و همچنین موقعیت بازار املاک و مستغلات ایران و چشم انداز آتی آن مورد بحث قرار گرفت.