دوان ایرانیان 13 ساله شد!

پس از بیش از یک دهه فعالیت موفق در صنعت ساختمان در سالروز 13 امین سال تاسیس دوان ایرانیان به عنوان خانواده دوان دورهم جمع شدیم تا بار دیگر لحظات خوشی را سپری کرده و موفقیت خانواده دوان را در نزدیک شدن به چشم اندازهای شرکت جشن بگیریم. شرکت دوان ایرانیان در سال 1385 برای اولین بار فعالیت حرفه ای و بین المللی خود را با رنگ و بوی تحقیقات بازار، تحلیل رقبا و مدیریت راهبردی در حوزه صنعت ساختمان آغاز کرد. برپایه تجاربی از جمله مدیریت سرمایه، کاهش ریسک، بازاریابی و فروش و همچنین ارزیابی پتانسیل های شروع کسب و کار، پس از بررسی بازار ایران و بخش های مختلف خدماتی صنعت ساختمان، مسیر پیش روی خود را درخشان دید و در سال 1386 به طور رسمی به ثبت رسید.

موسسین شرکت با همکاری مشاوران زبده خارجی و ایرانی (بهترین ها در هر بخش) و شناخت دقیق بایدها و نبایدها، دوان ایرنیان را به عنوان اولین شرکت توسعه دهنده  Development Solution ارائه کننده خدمات مهندسی و بازاریابی و فروش به فعالان صنعت ساختمان در ایران تاسیس کردند. دوان ایرانیان به سرمایه گذاران حوزه صنعت ساختمان خدمات و راهکارهای نوین و دانش بنیانی جهت مدیریت سرمایه و موفق شدن در بازار کنونی از جمله مطالعات اولیه سرمایه گذاری، تدوین استراتژی های مناسب جهت ورود به بازار، مطالعات فرصت، تحقیقات بازار، برندینگ پروژه های ساختمانی و استراتژی های قیمت گذاری و بازاریابی و فروش را ارائه می کند و اولین شرکتی است که مفاهیمی به­ روز از جمله “فروش انحصاری” و “مطالعات  فرصت” را در صنعت ساختمان و املاک و مستغلات ایران تعریف کرده است. به جهت ارائه این خدمات نوین و جهانی در حوزه صنعت ساختمان، مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان، مهندس بشیر انیسی در سال 1387 به عنوان کارآفرین برتر و در سال 1388 به عنوان جوان برتر ایرانی شناخته شد.

هدف اصلی دوان توجه به نگاه مصرف کننده و ارائه خدمات به روز دنیا در حوزه املاک و مستغلات است و چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به بخش جدایی ناپذیر صنعت ساختمان کشور است؛ به طوری که پروژه های بزرگ حوزه صنعت ساختمان بدون وجود رویکردی علمی به این حوزه و یک مشاور بازاریابی و فروش انجام نپذیرد.

14 ام مهرماه 1399 ، 13 سال از اولین روز ارائه خدمات صنعت ساختمان توسط دوان ایرانیان گذشت و دوان یک سال دیگر خدماتی صادقانه، حرفه ای، خلاق و منحصر به فرد را به مشتریانش ارائه کرد. آن چه این شرکت را در این سال ها متمایز کرده، یکپارچگی خدمات ارائه شده و سرعت عمل این سازمان است. رویکرد اصلی دوان ایرانیان بر پایه شعار Putting you first دادن ارزش به مشتریان خود بوده و بر همین اساس خود را نسبت به اتلاف سرمایه و توانمندسازی مشتریانش مسئول می داند. دارایی ارزشمند دوان، نیروی کار حرفه ای، خلاق، خودانگیخته و متعهدی است که مانند یک خانواده خود را در تمامی موفقیت های شرکت شریک دانسته و در جهت حفظ ارزش های دوان به پیش می روند.