دورهمی یلدایی خانواده دوان ایرانیان

به بهانه یلدا، بلندترین شب سال در تقویم ایرانی بار دیگر در دوان ایرانیان کنار یکدیگر بودن را جشن گرفتیم.

در واپسین روز پاییزی، به رسم دیرینه ایرانی، یلدا را در دوان جشن گرفتیم تا بار دیگر لحظات خوشی را در کنار هم بسازیم و 30 آذر 99 را نیز به عنوان روزی به یاد ماندنی در خانواده بزرگ دوان ثبت کنیم.

این مراسم را با حضور مهمانان و همکاران شرکت دوان همانند سال های قبل در کنار یکدیگر جشن گرفتیم و روز به یاد ماندنی را در کنار یکدیگر گذراندیم.

یلدا فقط یک دقیقه از شب های دیگر بیشتر است اما دوستی و محبت در خانواده دوان بی انتهاست. از فال حافظ تا گپ و گفت های صمیمانه با اعضای دوان و گوش دادن به سخنان جناب آقای بشیر انیسی، مدیرعامل موفق دوان ایرانیان، تا بازی و سرگرمی و لحظاتی از ته دل خندیدن؛ 30 آذر ماه را برای ما خاطره انگیز ساخت.

دوان ایرانیان به عنوان اولین شرکت ارائه کننده خدمات مهندسی و بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان ایران تاسیس گردید تا امروز با بیش از 13 سال سابقه، به سرمایه گذاران حوزه صنعت ساختمان خدمات، راهکارهای نوین و دانش بنیانی جهت مدیریت سرمایه گذاری موفق و موفق شدن در بازار کنونی ارائه دهد.

از جمله خدمات ارزنده این شرکت می توان به مطالعات اولیه سرمایه گذاری، استراتژی های ورود به بازار، مطالعات فرصت، تحقیقات بازار، برندینگ پروژه های ساختمانی و همچنین تدوین استراتژی های قیمت گذاری و بازاریابی (کمپین های بازاریابی، چیدمان صنوف و…) و فروش اشاره کرد.