مهندس انیسی مهمان ویژه در اولین همایش تجارت الکترونیک در شهر محلات

نخستین همایش منطقه ای تجارت الکترونیک روز دوشنبه 20 آذرماه 1396 در پژوهشکده ملی گل و گیاه شهر محلات برگزار شد.

این همایش با رویکرد آشنایی بیشتر صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی استان با موضوع تجارت الکترونیک برگزار و در این همایش پژوهشگران و صاحب ‌نظران به تبیین مقوله تجارت به شیوه الکترونیکی پرداختند.

آقای دکتر حسین هاشمی مدرس دانشگاه MIT آمریکا (ویدئو کنفرانس)، دکترمجتبی رئیس صفری مدرس دانشگاه و عضو هیات موسس انجمن علمی تجارت الکترونیکی و آقای مهندس علیرضا غضنفری چهره ماندگار تجارت الکترونیک و مهندس محمدرضا فهیمیان مدیر فروشگاه اینترنتی دنیای فرش و مهندس بشیر انیسی کارآفرین برتر حوزه خدمات سخنرانان افتخاری این همایش بودند.

در این همایش جناب آقای مهندس انیسی سعی براین داشتند تا با ارائه تجارب واقعی و شرح بخش هایی از داستان زندگی حرفه ای خود، به دانشجویان و جوانان شرکت کننده نشان دهند که مفهوم کارآفرینی تنها در گرو راه اندازی یک کسب و کار بزرگ نبوده و کارآفرین کسی است که ریسک مالی، معنوی، اجتماعی و روانی راه اندازی یک کسب و کار هرچند کوچک را به عهده گیرد. در این همایش جناب آقای مهندس انیسی و سایر سخنرانان تصویری از ساده سازی کسب و کار و توسعه آن از طریق روش های نوین و به روز برای مخاطبان ایجاد نمودند.