همکاری با شرکت بین المللی Team E

شرکت دوان ایرانیان اولین پروژه مشترک خود با شرکت چینی تیم ای در زمینه ساخت ابزارهای تبلیغاتی را با موفقیت به اتمام رساند.

بازاریابی و تبلیغات در حوزه پروژه های ساختمانی نیازمند ابزارهای تبلیغاتی بسیاری می باشد. این موضوع خصوصا در مورد پروژه های در حال ساخت بسیار حائز اهمیت است زیرا معرفی درست و کامل پروژه می تواند به خریداران بالقوه کمک کند تا تصور درستی از اتمام پروژه داشته باشند و بتوانند تصمیم گیری مناسبی برای خرید انجام دهند.

با این فرض شرکت دوان برای یکی از بهترین پروژه های مسکونی در حال ساخت خود  اقدام به تهیه ماکت، انیمیشن و تری دی رندرهای با کیفیت بالا و کامل از قسمت های مختلف نمود  تا بازدیدکنندگان به درستی بتوانند با بخش ها، خدمات و امکانات پروژه پانوراما  آشنا شوند. برج های پانوراما در محدوده غرب تهران در حال ساخت می باشند و امکانات و خدمات ارائه شده در این پروژه آن را تبدیل به یکی از پروژه های بی نظیر مسکونی شهر تهران کرده است.

دوان ایرانیان همواره اهمیت متریال های تبلیغاتی در راستای برنامه های بازاریابی و برندینگ پروژه های مختلف تحت مدیریت خود را در نظر داشته است و در همین راستا با شرکت های تبلیغاتی متعددی مذاکره کرده است. یکی از این شرکت ها که از شهرت بسیار مناسبی در سطح بین الملل و خصوصا در ناحیه خاور میانه برخوردار است شرکت تیم ای TeamE می باشد. آشنایی شرکت دوان و این شرکت از نمایشگاه املاک و مستغلات cityscape آغاز شده است. تعریف یک پروژه مشترک بین این دو شرکت مشکلات فراوانی را به همراه داشت که از جمله آنها می توان به انتقال درست و بی نقص اطلاعات برای ساخت ماکت، انیمیشن و تری دی اشاره کرد. از دیگر مشکلات موضوع انتقال پول و ایجاد اعتماد فی ما بین اشاره کرد.

شرکت تیم ای پس از انجام تحقیقات در بازار ایران و واقف شدن به اعتبار بالای شرکت دوان ایرانیان و تجربه بالای این شرکت، خواستار همکاری مشترک طولانی مدت با دوان شد و واحد بین المللی دپارتمان بازاریابی شرکت دوان توانست به خوبی تمام سناریوهای لازم برای تهیه ابزارهای تبلیغاتی را در اختیار این شرکت قرار دهد و در طول زمان ساخت آنها را همراهی کرده و پاسخگوی تمامی سوالات و نقاط مبهم باشد. این ارتباط سه ماهه در فرآیند ساخت پکیج کاملی از ابزارهای تبلیغاتی برای پروژه مسکونی پانوراما با موفقیت به اتمام رسید و به عنوان اولین همکاری مشترک دوان و تیم ای ثبت شد.

شرکت تیم ای دارای ملیت چینی می باشد و دفتر مرکزی آن در شهر گوانجو واقع شده است. این شرکت فعالیت مستقل خود را از سال 2004 شروع کرده است. تیم ای دارای 500 پرسنل می باشد و در مجموع در کشور چین دارای 10 شعبه و دفتر است. این شرکت همچنین در محدوده آفریقای غربی و سنگاپور دو شعبه دارد و فعالیت بسیار زیادی در کشور امارات متحده عربی انجام می دهد.  تیم ای در پنج گروه ساخت ماکت، تهیه انیمیشن های سه بعدی، تهیه رندرهای سه بعدی، برگزاری نمایشگاه های مولتی مدیا و فعالیت در حوزه تولید نرم افزارها و حوزه دیجیتال فعالیت می کند. طبق بررسی های صورت گرفته در بین دیگر شرکت های چینی و برخی دیگر از شرکت های منطقه، تیم ای جزو شرکت هایی است که تمامی فعالیت های مولتی مدیای مرتبط با پروژه های ساختمانی را به صورت پکیج انجام می دهد و نیازی به برونسپاری بخشی از این فعالیت ها ندارد. همکاری شرکت تیم ای با developer های بزرگی همچون شرکت Emaar در تعدادی زیادی از پروژه های این شرکت از نقاط قوت آن محسوب می شود.