درباره ما

در ابتدا، «دوان» در کار نبود. فکر بود، ایده بود، امید و برنامه های بلند پروازانه. یک تصمیم جدی، یک گام ِ نخستین، پانزده مهر 1386 را برای همیشه در تقویم هایمان رنگ آمیزی کرد. دوان ایرانیان اینگونه آغاز به کار کرد. با امید و با شوق. کفش های پولادین به پا کردیم و مسیر سنگلاخ و دشوار را به امید روزهای بهتر، طی کردیم. اخلاق حرفه ای، کیفیت و دقت را هر روز و هر روز تمرین کردیم و آموختیم و مسیر را پیش رفتیم. در میانه راه، آینه ای تمام قد پیش روی خود گذاشتیم و همراهانی که در تمام این سال ها به دوان پیوسته بودند را به دقت نظاره کردیم. همراهانی همپا، هم مسیر و مهمتر از همه، «هم ارزش». مثل گروه های کوهنوردی، کم و زیاد شدیم، از مسیرهای بارانی و دشوار عبور کردیم، در میانه راه ایستادیم و نفس تازه کردیم، اما هنوز در تکاپو و حرکتیم. امروز تیم دوان، همپا تر از همیشه، قوی تر و مصمم تر از همیشه به جلو حرکت می کند. مسیر ادامه دارد، سختی و تلاش هنوز ادامه دارد، اما برنامه های جدید، اهداف بلند پروازانه تر و امیدهای بیشتر هم ادامه دارد. امروز، دوان ایرانیان حلقه مفقوده صنعت ساختمان است؛ حلقه ای که خود از اعضای حرفه ای، دانش به روز، کار گروهی، مهربانی و آموزش دائم تشکیل شده است.

چشم انداز دوان ایرانیان

چشم انداز ما تبدیل شدن به بخش تفکیک ناپذیر صنعت ساختمان کشور از طریق پیاده سازی علمی خدمات توسعه در این صنعت با هدف افزایش کیفیت ساختمان در ایران و توانمند سازی مشتریان است. چشم انداز ما ایناست که تبدیل به مطرح ترین شرکت سازنده، بهره بردار و مشاور استراتژیک صنعت ساختمان ایران در بخش های تجاری، مسکونی و اداری شویم تا سرمایه سرمایه گذاران را با بهترین شاخص ممکن ارتقا دهیم و در کمترین زمان به آن ها برگردانیم.

مأموریت دوان ایرانیان

مأموریت ما پیاده سازی علمی خدمات مدیریت توسعه بر مبنای تفکر استراتژیک در صنعت ساختمان است. تلاش ما ارائه خدمات خلاقانه، صادقانه، حرفه ای و منحصر بفرد به مشتریانی است که ارزش صداقت و شفافیت را می دانند. مشتریان ما سرمایه گذاران صنعت ساختمان هستند. آنچه ما را متمایز و منحصر بفرد می نماید، یکپارچه بودن خدمات است که منجر به افزایش سرعت کار و چابکی سازمان شده است. ما خود را نسبت به توانمند سازی مشتریان، جلوگیری از اتلاف سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در صنعت ساختمان مسئول می دانیم. مشتریان ما این فرصت را خواهند یافت که “تجربه کنند قبل از آنکه تجربه کنند”. دارایی ارزشمند ما، نیروی کار حرفه ای، خلاق، خودانگیخته و متعهدی است که خود را در موفقیت های شرکت شریک می داند. مأموریت دوان ایرانیان این است که برای اولین بار در صنعت ساختمان خدمات “مدیریت توسعه” را به شکل صحیح و اصولی در صنعت ساختمان پیاده کند.

ارزش های دوان ایرانیان

  • فعالیت تیمی، مشورت و تصمیم‌گیری جمعی، خلاقیت، نوآوری، هوشمندی، چابکی، به‌روزرسانی پیوسته دانش روز جهانی، مدیریت دانش با ایجاد سازمانی یادگیرنده و قابلیت تولید و تحلیل سناریوهای بیشتر
  • برقرای پیوند کارآمد بین رشته‌ای، همگام‌سازی مستمر فعالیت‌ها با تحول‌های حوزه تجارت الکترونیک و کسب‌وکارهای نوین
  • شفافیت و صداقت کامل با تمامی ذی‌نفعان
  • اتمسفر سازمانی شاد، هم دل، آراسته و یک صدا در راستای توسعه اهداف فردی و سازمانی
  • ارایه راهکارهای مؤثر جهت تضمین کیفیت محصول و بهینه‌سازی روش‌ها
  • حساسیت نسبت به تمام نیازهای ذی‌نفعان
  • حرکت برنامه‌ریزی‌شده در جهت مسئولیت‌های اجتماعی سازمان (بهبود فضای کسب‌وکار کشور، ترویج فرهنگ کارآفرینی و غیره)
  • هوشمندی در رصد پیوسته رقبا، فرصت‌ها و عملکرد سازمان
  • عدم وابستگی پروسه‌های اجرایی و برنامه‌های توسعه‌ای به اشخاص و ایجاد پتانسیل‌های جانشینی آنی
  • ارائه خدمات به صورت تحسین برانگیز، شگفت‌آور و ورای انتظار

با خدمات تیم دوان آشنا شوید

مفهوم توسعه (development) در شرکت ما با نگاه به مفهوم توسعه پایدار…

خدمات راه حل های توسعه به ارائه مجزای هر خدمت از مجموعه خدمات یکپارچه “مدیریت توسعه” ..

املاک و مستغلات به عنوان یکی از استراتژی های سرمایه گذاری همیشه مطرح بوده…

آنچه سبب موفقیت دوان ایرانیان شده است نتیجه عملیاتی کردن اصولی خاص است، اصولی که زیربنا و شاکله این سازمان را تشکیل داده اند. خلق یک فرهنگ عالی، یافتن افراد مناسب، مدیریت کردن این افراد برای انجام کارهای بزرگ، و حل کردن مشکلات به صورت خلاقانه و سیستماتیک چالش هایی هستند که همواره سازمان ها با آن مواجه می شوند و چگونگی رویکرد سازمان ها به این چالش ها بر مبنای اصولشان، سبب تفاوت و تمایز عملکردی آنها از یکدیگر می شود. دلیل تمایز و موفقیت امروز دوان نشأت گرفته از روش های منحصر به فرد ما از انجام کارهایی است که منجر به نتایجی منحصر بفرد می شوند. موفقیت خانواده دوان به خاطر افراد با استعدادی است که اصول این خانواده را عملیاتی کرده اند و این موفقیت به شرطی ادامه خواهد داشت که آنها و یا افراد با استعداد دیگری به همین منوال مسیر را ادامه دهند. درست مثل روی فرم آمدن فیزیکی بدن، تقریبا هرکسی توانایی انجام اینکار را خواهد داشت به شرط آنکه برای طی کردن این مسیر آماده باشد.

 

نقل از بشیر انیسی

مدیرعامل شرکت دوان ایرانیان

با افراد تیم دوان آشنا شوید