آسایش و رضایت مخاطبین، اولویت اصلی اطلس کیش

برج های ماندگار و خوشنام برج هایی هستند که از چارچوب های مدیریت بهره برداری تبعیت می کنند و در همین راستا آیین نامه های اجرایی برای مدیریت بخش های مختلف برج از جمله مشاعات برای آنها تدوین و تصویب شده است. از سوی دیگر، مدیریت دقیق و با قاعده راجع به اجاره داری، واگذاری و خرید و فروش واحدهای یک برج می تواند سبب ایجاد اطمینان خاطر و رضایتمندی بالای استفاده کنندگان و مخاطبان شود. در برج مسکونی اطلس کیش، تلاش شده است تا به تمامی این موارد توجه شود و برنامه اجرایی برای آنها تدوین گردد.

برج مسکونی- ساحلی اطلس کیش نزدیکترین برج به ساحل خلیج همیشه فارس می باشد. موقعیت مکانی منحصر بفرد و تکرارنشدنی این برج، آن را تبدیل به پروژه ای پرطرفدار در جزیره کیش نموده است. دید و منظر استثنایی این برج به کرانه خلیج فارس علاوه بر آن، شرایط پرداخت مناسب با تقاضای روز بازار همواره جزو مهمترین عوامل برای جذب مخاطبان به این پروژه بوده است. دوان ایرانیان در راستای بهبود هرچه بهتر شرایط این پروژه و کسب رضایت بالاتری از سمت مخاطبان،  برنامه های توسعه ای و ارتقای محصول برای این برج مسکونی تدوین کرده است که از جمله آنها می توان به ایجاد مدیریت بهره برداری حرفه ای با استانداردهای لازم برای یک محیط اقامتی- تفریحی، مدیریت مشاعات و ارائه خدمات گردشگری به ساکنین برج اشاره کرد. در حال حاضر به روز نگه داشتن امکانات این برج مسکونی به طور مداوم از تعهدات مدیریت بهره برداری است. به طور مثال، برطرف نمودن نواقص موجود بر اثر گذشت زمان یا به روز شدن امکانات در پارکینگ ها و یا توجه به خط کشی ها به طور دوره ای، تکمیل سیستم خنک کننده مرکزی برج در مشاعات، ارتقای توان برق ساختمان به جهت اضافه شدن امکانات مشاعی، طراحی جدید محوطه سازی بیرونی برج، به محوطه سازی مشاعات داخلی برج (باغ بام) همگی از مواردی است که در جهت بهبود کیفیت و بهره برداری مناسب تر ساکنین و کاهش هزینه استهلاک این برج انجام می شود.

ایجاد شرایط منعطف و مطابق با خواسته های گروه هدف، از جمله خدمات دیگری است که دوان ایرانیان در راستای فعالیت های بازاریابی و فروش پروژه های تحت مدیریت خود انجام می دهد. اطلس تنها برجی است در جزیره زیبای کیش که ارائه کننده خدمات منحصربفرد در شرایط پرداخت (حتی پس از تحویل واحد) به متقاضیان خود می باشد.

در نهایت شرکت دوان ایرانیان، به عنوان کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش برج مسکونی اطلس کیش با ارائه خدمات پرداخت ویژه پس از تحویل در کنار چرخه حیات بلندمدت این ساختمان با به روز نگه داشتن عملکرد برج از طریق اجرای مدیریت مشاعات (Strata management) به ایجاد ارزش افزوده ساختمان در مدت زمان بالا و به صورت پایدار منجر شده است.

است با همکاری شرکت دوان ایرانیان به عنوان مجری انحصاری بازاریابی و فروش برج اطلس کیش و شرکت ایران اطلس کیش شاهد یکی از نمونه ترین برج های مسکونی در جزیره کیش از تمامی ابعاد باشیم.

اطلس کیش