اجرای سیستم زهکشی در پروژه مسکونی ویتوس

طراحی سیستم زهکشی پروژه مسکونی ویتوس گامی اساسی برای زیرساخت استاندارد است. پروژه برج‌های مسکونی ویتوس رو به روی بندر نوشهر و در فاصله بسیار نزدیکی نسبت به دریا قرار دارد. با توجه به بالا بودن سطح آب‌های زیرزمینی در این محل، قبل از خاکبرداری و اجرای فونداسیون، نیاز به زهکشی زمین است. با استفاده از زهکشی می‌توان شرایط مناسبی را برای خارج کردن آب‌های اضافی فراهم کرد و باعث تثبیت خاک و پایدارسازی آن می‌گردد.

اجرای سیستم زهکشی شامل اجرای چند چاه فرعی و یک چاه اصلی است. سپس کانال‌هایی در سرتاسر زمین برای جمع‌آوری آب‌های زیرزمینی احداث و به سمت چاه‌ها هدایت می‌گردند. در نهایت آب جمع شده در هر یک از چاه‌ها به چاه اصلی منتقل شده و توسط پمپ به خارج از پروژه هدایت می‌گردد و شرایط اولیه برای خاک برداری و سپس اجرای فونداسیون را فراهم می‌سازد.

برج های مسکونی ویتوس در شهر نوشهر و در مجاورت بندرگاه در حال ساخت است. این پروژه با معماری چشم نواز و مطابق با بستر زمینه ای طراحی شده و دارای چشم اندازی بی نظیر به دریا و شهر زیبای نوشهر است.

ویتوس ۱۰ طبقه مسکونی روی همکف با زیربنای تقریبی ۳۷۰۰۰ متر مربع دارد که شامل 134 واحد مسکونی و ۲ واحد تجاری رو به بندر است. برج‌های ویتوس 222 عدد پارکینگ در طبقات 1 الی 3 دارد. این پروژه تا طبقه سوم به صورت یکپارچه و از طبقه چهارم در قالب سه برج تعریف شده است.

برای مطالعه بیشتر راجع به این پروژه کلیک کنید:

برج های مسکونی ویتوس

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط فروش پروژه تماس بگیرید:

09123865555