افتتاح سیتامیت اولین فودهال شمال غرب کشور در سیتادیوم ارومیه

فودهال مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه با نام “سیتامیت” در تاریخ 8 بهمن 1399 در فاز اول سیتادیوم آغاز به فعالیت کرد.

شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و مشاور بازاریابی و فروش و بهره برداری پروژه سیتادیوم در این مرکز به دنبال خلق فضاهایی نوین با استاندارهای بین المللی و درخور مطرح ترین برندهای کشورمان است. از این رو سیتامیت با مدیریت یکپارچه “گروه رفتاری کانسپت”، که یکی از مشهورترین برندهای رستوران زنجیره‌ای با سابقه بیش از یک قرن (از سال 1289) فعالیت در مدیریت رستوران‌ها می باشد؛ عضوی از خانواده سیتادیوم شد.

مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع، در دو فاز توسعه تعریف شده است که فاز اول آن خرداد 99 به بهره برداری رسید. فاز اول مجموعه با حضور برندهایی همچون هایپراستار، جین وست، درسا، پریما پلاس و چرم مشهد و همچنین نخستین فودهال ارومیه با نام سیتامیت؛ تبدیل به یکی از موفق ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید استان آذربایجان غربی شده است.

فودهال سیتامیت در انتهای سعدی 2، بلوار طریقت در طبقه همکف فاز نخست مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه و با در برداشتن فضایی به مساحت 1300 مترمربع و گنجایش حدود 300 نفر واقع شده است. در این مجموعه انواع کانسپت های غذایی مختلف در سبک های ایرانی و فرنگی سرو می شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه با شماره 09123965555 تماس حاصل فرمایید.