با شما تا پله آخر رسیده ایم 

همزمان با روزهای آخر تابستان، “رزت” بار دیگر در روزنامه کثیرالانتشار همشهری، به اطلاع عموم رسید.

آخرین نوبت اکران کمپین تبلیغات رسانه ای برج های مسکونی رزت که از شهریور سال گذشته بسته شده بود، در خرداد 97 مجددا برنامه ریزی و اجرایی شد. به لحاظ استقبال خریداران و فروش فراتر از انتظار و همچنین شرایط حاکم بر بازار، چندین ماه توقف در فروش واحدها اعمال شد. با این وجود بدلیل باقی ماندن یک نوبت آگهی از کمپین بازاریابی این مجموعه، دوشنبه مورخ 19/06/97 تعداد محدودی واحد در بازه زمانی مشخص برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری مطمئن در املاک و مستغلات دارند اطلاع رسانی شد.

مجموعه مسکونی رزت شامل دو برج 14 طبقه در منطقه 5 شهر تهران است که توسط یکی از معتبرترین کارفرمایان صنعت ساختمان، شرکت رهاب ساخت ماهان از زیرمجموعه های هولدینگ بوکا، در حال ساخت است. منطقه 5 پر رونق ترین منطقه تهران به لحاظ خرید و فروش واحدهای مسکونی، می باشد. امکانات بی نظیر رفاهی و خدماتی، وجود سرانه فضای سبز بالا و سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری و خیابان های اصلی، کارگاه فعال ساختمانی در این مجموعه از نقاط بسیار حائز اهمیت تفاوت این پروژه با سایر پروژه های در حال ساخت در منطقه است. آرامش و راحتی ساکنان رکن اصلی طراحی و ساخت پروژه رزت می باشد. “رزت” دارای دید 360 درجه به شهر تهران با طراحی منحصربفرد مهندس فرزاد دلیری می باشد.

از جمله نکات بارز دیگر در این پروژه ضمانت نگهداری و خدمات پشتیبانی پروژه به مدت 5 سال با ضمانت نامه کتبی ارائه شده از طرف شرکت بیمه دانا می باشد. علاوه بر این داشتن تفکر بلندمدت در راستای راحتی و آسایش ساکنان، قرار دادی بیست ساله به منظور مدیریت بهره برداری ساختمان منعقد گردیده است.

شرکت دوان ایرانیان بعنوان اولین مجری مهندسی فروش و بازاریابی در کشور، بعنوان کارگزار انحصاری فروش این مجموعه می باشد.