بتن ریزی فونداسیون و اجرای سازه پروژه مسکونی ویتوس

برج های مسکونی ویتوس در مدار توسعه قرار دارند و با مدیریت توسعه شرکت دوان ایرانیان در حال ساخت می‌باشند. بتن ریزی فونداسیون برج‌های مسکونی ویتوس، با توجه به وسعت آن و مرحله بندی اجرای پروژه، در چند مرحله انجام پذیرفته است. فونداسیون این برج‌ها به صورت یکپارچه به مساحت ۳۵۷۴ مترمربع و با ارتفاع ۱.۵ متری، حجمی معادل ۵۳۶۰ مترمکعب دارد. جهت آب‌بندی پروژه از ژل میکروسیلیس در کنار افزودنی روان‌کننده در بتن استفاده شده است.

برج‌های مسکونی ویتوس، در قالب ۳ بلوک طراحی شده‌اند. این بلوک‌ها در طبقات همکف الی چهارم به یکدیگر متصل و بعد از آن از یکدیگر جدا می‌شوند. طبق مرحله بندی اجرای پروژه، اجرای سازه بلوک‌های اول و دوم تا سقف هفتم انجام شده است و در مرحله بعدی، عملیات اجرای سازه بلوک سوم در دست کار است. تاکنون سقف اول بلوک سوم تکمیل شده است.

دوان ایرانیان مدیر توسعه و سرمایه گذار این پروژه مسکونی است. انتخاب موقعیت مکانی منحصربفرد در شهر زیبای ویتوس و طراحی مبتنی بر عملکرد و نیازهای نسل جدید و مخاطبین تعریف شده از ویژگی های این پروژه است. ویتوس به معنای فرشته نگهبان بندرگاه است و این پروژه به عنوان چشم اندازی زیبا از بندرگاه نوشهر تعریف خواهد شد.

ویتوس ۱۰ طبقه مسکونی روی همکف با زیربنای تقریبی ۳۷۰۰۰ متر مربع دارد که شامل 134 واحد مسکونی و ۲ واحد تجاری رو به بندر است. برج‌های ویتوس 222 عدد پارکینگ در طبقات 1 الی 3 دارد. این پروژه تا طبقه سوم به صورت یکپارچه و از طبقه چهارم در قالب سه برج تعریف شده است.

برای مطالعه بیشتر راجع به این پروژه کلیک کنید:

برج های مسکونی ویتوس

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط فروش پروژه تماس بگیرید:

09123865555