تکمیل عملیات تحکیم بستر پروژه مسکونی ویتوس

تحکیم بستر پروژه مسکونی ویتوس واقع در شهر نوشهر از روش تزریق پر فشار یا جت گروتینگ انجام شده است. در پروژه‌های ساختمانی خاص و با توجه به موقعیت قرار گیری پروژه و وضعیت خاک منطقه، نیاز به تحکیم بستر خاک قبل از اجرای فونداسیون می‌باشد. در پروژه برج‌های مسکونی ویتوس روش اجرای تزریق پر فشار یا جت گروتینگ Jet Grouting برای این منظور به کار گرفته شده است. این روش یکی از بهترین روش‌های تثبیت و بهسازی خاک است که توانایی حل بسیاری از مشکلات ژئوتکنیکی را دارد. در سال‌های اخیر نیز مورد استقبال بسیاری از مهندسان ژئوتکنیک قرار گرفته است.

در روش جت گروتینگ پس از حفر گمانه تا عمق مورد نظر طراح، دوغاب سیمان به همراه آب و هوای فشرده تحت فشار بسیار بالا با سرعت زیادی از نازل انتهای میله حفاری خارج گشته و همزمان با دوران میله حفاری، خاک اطراف محل خروج مخلوط آب و هوای فشرده، تخریب و فشرده گشته و با آن آمیخته می‌شود. بدین وسیله ستونی سیمانی با مقاومت بالا ایجاد می گردد. عملیات جت گروتینگ پروژه برج‌های مسکونی ویتوس، طی سه مرحله انجام و تکمیل شده است و زمینه لازم برای اجرای فونداسیون سازه را فراهم کرده است.

برج های مسکونی ویتوس در شهر نوشهر و در مجاورت بندرگاه در حال ساخت است. این پروژه با معماری چشم نواز و مطابق با بستر زمینه ای طراحی شده و دارای چشم اندازی بی نظیر به دریا و شهر زیبای نوشهر است.

ویتوس ۱۰ طبقه مسکونی روی همکف با زیربنای تقریبی ۳۷۰۰۰ متر مربع دارد که شامل 134 واحد مسکونی و ۲ واحد تجاری رو به بندر است. برج‌های ویتوس 222 عدد پارکینگ در طبقات 1 الی 3 دارد. این پروژه تا طبقه سوم به صورت یکپارچه و از طبقه چهارم در قالب سه برج تعریف شده است.

برای مطالعه بیشتر راجع به این پروژه کلیک کنید:

برج های مسکونی ویتوس

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط فروش پروژه تماس بگیرید:

09123865555