حضور متفاوت فروشگاه­ های جین وست در سیتادیوم ارومیه

برند جین وست به عنوان یکی از برندهای مطرح صنعت پوشاک، با امضای تفاهم نامه حضور، همکاری خود را در فازهای A و B مرکز تجاری-تفریحی سیتادیوم اعلام­ کرده و تا به امروز و افتتاحیه فاز اول پروژه همراه این مرکز تجاری بوده است. پس از افتتاحیه برندهای چرم مشد و پریما پلاس، فروشگاه این برند محبوب نیز در 13 شهریورماه 1399 با در نظر گرفتن شرایط خاص همه­ گیری ویروس کرونا، رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و بدون برگزاری رویداد و جشن افتتاحیه در سیتادیوم ارومیه شروع به کار کرد. همچنین پس از افتتاح اولین کافه بستنی برند پریما در سیتادیوم ارومیه، برند جین وست نیز در حال تدارک در جهت افتتاح اولین شعبه مخصوص کودکان یا جین وست کیدز، برای اولین بار در سیتادیوم ارومیه است.

برند جین وست Jeans West یک برند خرده فروشی (Retailer) با سابقه ای 48 ساله در صنعت مد و پوشاک است. این برند که سبک فعالیت آن کژوال است، فعالیت خود را در ایران از اکتبر 2008 آغار نموده و اکنون با تعداد بیش از 31 شعبه در تهران و شهرهای بزرگ ایران بیشترین تعداد فروشگاه در بازار Retail Fashion را افتتاح نموده است و یکی از مورد توجه ترین برندها در بازار پوشاک ایران به حساب می­آید.

شرکت دوان ایرانیان، مشاور استراتژیک توسعه، بازاریابی و فروش مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم، در سیتادیوم ارومیه به دنبال خلق فضاهایی نوین با استاندارهای بین­المللی و درخور بزرگ­ترین برندهای مطرح درکشورمان است. مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در زمینی با مساحت 53500 مترمربع و زیربنای کل 119884 مترمربع در فازهای A و B تعریف شده است. فاز A این مرکز با حضور فروشگاه های خرده فروشی از جمله جین وست و دیگر برندهای معتبر افتتاح شده و فاز بعدی آن در حال ساخت می­باشد.