در همسایگی بندرگاه نوشهر: آغاز طراحی خانه ای که دوستش دارید!

شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده پروژه مسکونی ویتوس هویت این برج را به عنوان مسکن دوم در یک شهر تفریحی توریستی متناسب با نیازهای خانواده های جوان تعریف کرده است. از مهمترین ویژگی های تبیین شده در خصوص هویت این برج وجود تیپ های مسکونی در متراژها و ویژگی هایی متناسب با حجم سرمایه گذاری گروه مخاطب خاص و همچنین خلق فضاهای اشتراکی تفریحی، سرگرمی و فضای کار با استانداردهای لازم برای جذب این گروه می باشد.

انتخاب موقعیت مکانی ساخت و توسعه برج مسکونی ویتوس امکان دسترسی آسان به ساحل و بازارچه محلی شهر نوشهر را فراهم می کند و چشم انداز بینظیری را از واحدهای مسکونی امکانپذیر می سازد. از جمله ویژگی هایی که شرکت دوان ایرانیان پس از مطالعات فرصت و جایگاه یابی این پروژه برای خلق هویت این پروژه تعریف کرده است:

  • برج ویتوس مدرن و مینیمال است؛ پوسته بیرونی برج یک ظاهر آرام و امروزی را به شما نشان می دهد. مهمترین ویژگی ای که سبب محبوبیت و شهرت این برج خواهد شد فضاهای نوین و مدرن اشتراکی داخل برج و مدیریت بهره برداری آن خواهد بود.
  • در ویتوس ارتباط ساکنین با طبیعت همواره برقرار است. تراس هایی که چشم انداز ابدی به دریا دارند و بامی که سرسبز است و قاب آسمان همواره در دسترس است.
  • اندازه و طراحی واحدهای مسکونی برای نسل خانواده های جوان طراحی شده است؛ و آنها می توانند زمان مطلوبی را در فضاهای اشتراکی تفریحی یا بیزینسی بگذرانند و بودن در اجتماعی دوست داشتنی را تجربه کنند.
  • خدمات بهره برداری در ویتوس همواره باعث آرامش و رضایت خاطر ساکنین است.
  • فضاهای ورزشی همچون استخر و باشگاه بدنسازی سبک زندگی مناسبی را به ارمغان می آورد.
  • خدمات تجاری این برج نیازهای ساکنین را در بهترین استاندارد تأمین می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

09123865555