رویدادهای هیجان انگیز در کمپین دوم سیتادیوم ارومیه

با توجه به میزان بالای بازخوردهای مردمی و اخذ تقاضاهای صاحبین کسب و کارهای متعدد جهت همکاری با سیتادیوم در زمینه های مختلف، مرحله دوم کمپین ارومیه آغاز شد.

این کمپین با هدف مطرح شدن برند سیتادیوم، به عنوان مرکز تجاری تفریحی در شهر ارومیه، برنامه خود را طبق بررسی های انجام شده نسبت به میزان آمار بدست آمده از سطح شناخت مردم، سرمایه گذاران، فعالان کسب و کار از این برند آغاز نموده است.

مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در شمال غربی ایران و در شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان‌غربی واقع شده است. این پروژه در زمینی با مساحت 53500 مترمربع با مساحت زیرساخت کل 119884 مترمربع در 2 فاز در حال ساخت است. فاز A به مساحت 20376 مترمربع و فاز B به مساحت 99508 مترمربع می باشد.گام اول کمپین تبلیغاتی پروژه سیتادیوم ارومیه در راستای معرفی برند سیتادیوم به مخاطبین خود بوده است.

هر کمپین تبلیغاتی یک استراتژی طراحی شده خاص است که در رسانه‌ها و ابزارهای تبلیغاتی مختلف انجام می‌شود و اهداف خاصی را دنبال می‌کند. اهداف هر کمپین تبلیغاتی می‌تواند شامل افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و ارتباط با یک بازار خاص باشد. همه اینها از طریق تبلیغات انجام می‌شود.

تیم مارکتینگ پروژه سیتادیوم ارومیه با توجه به تعیین گروه های هدف، این بار مخاطبین خود را به دلیل رویکرد خانواده محور بودن کانسپت سیتادیوم و نقش مهم کودکان و فرزندان در خانواده، شرکت در مراسم و جشن های خانوادگی در سطح شهر در نظر گرفت. در این راستا با برگزاری جشن بزرگ خانواده و کودک در شهر ارومیه در تاریخ 24 آبان ماه در سالن 2000 نفری خانه جوان به عنوان اسپانسر برنامه به معرفی برند سیتادیوم پرداخت. یکی از اقدامات خلاقانه گروه بازاریابی جهت ارتباط با مخاطبین در سنین خردسال تا نوجوان برگزاری مسابقه نقاشی بود که با استقبال بی نظیری مواه شد. جوایزی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده بود 2 جایزه1میلیون تومانی 4 جایزه 500 هزارتومانی و 4 جایزه 250 هزارتومانی بود.

از دیگر اقدامات موثر و خلاقانه این کمپین جهت برقراری ارتباط با خانواده های ارومیه ای به عنوان مخاطبین مرکز خرید سیتادیوم برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع #خانواده سیتادیوم بود. این مسابقه پس از برگزاری جلسات همفکری در گروه مارکتینگ، با روش بازاریابی پارتیزانی، در شبکه اجتماعی اینستاگرام، پیج سیتادیوم و دیگر پیج های پر مخاطب ارومیه ای وایرال گردید. در روزهای مسابقه ارسال عکس از لحظات مفرح و دورهمی های خانوادگی و به اشتراک گذاشتن تصاویر سیتادیوم را به عنوان برندی حامی شادی خانواده ها مطرح نمود. جوایز مسابقه پس از برگزاری قرعه کشی در قالب کارت های هدیه برای شرکت کنندگان ارومیه ای ارسال شد.

در مرحله دوم از کمپین سیتادیوم ارومیه اکران بیلبوردهای تبلیغاتی با هدف اطلاع رسانی از ماهیت برند سیتادیوم به عنوان مرکز تجاری تفریحی و زمان افتتاح آغاز شد.