سیتادیوم بار دیگر در ایران ریتیل اواردز درخشید

مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم رشت برای دومین بار به پاس عملکرد درخشانش در ایونت مارکتینگ مورد تقدیر قرار گرفت.

نقش دوان ایرانیان در سیتادیوم رشت

دوان به عنوان توسعه دهنده و سرمایه‌گذار سیتادیوم، در راستای تبلیغات بیشتر و ارتباط با مخاطبین آتی خود ایونت‌های متعددی را پیش از افتتاحیه برگزار کرد. ایونت مارکتینگ روشی است که در آن هزینه‌ها بهینه و تبلیغات به معنای واقعی به سمع و نظر مخاطب خود می‌رسد.

ایران ریتیل اواردز

پنج خرداد ماه سال 1402، نهمین همایش تقدیر از مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای و برندهای برتر کشور، با حضور  بیش از 1000 نفر از صاحبان مراکز خرید، مدیران و موسسان فروشگاه های زنجیره ای و برندهای صنوف مختلف به میزبانی ماهنامه تجارت طلایی برگزار شد.

انتخاب سیتادیوم رشت در ایران ریتیل اواردز 2023

در این مراسم سیتادیوم رشت به عنوان بهترین مرکز خرید در برگزاری رویدادهای مارکتینگ برگزیده شد. این انتخاب نشان از دانش و ذوق هنری تیم توسعه دهنده و مارکتینگ پروژه سیتادیوم به مدیریت مهندس بشیر انیسی را یادآور شد.

دوان ایرانیان به عنوان تیم توسعه دهنده سیتادیوم رشت، در دو سال اخیر با برگزاری رویدادهای تبلیغاتی در حوزه های مختلف اعم از: فرهنگ و هنر، موسیقی، محیط زیست، غذا و خوراک، ورزش و سرگرمی و آیین و آداب و رسوم، با تکیه بر دانش مخاطب شناسی و رفتارشناسی، موفق به ایجاد ارتباط عمیقی با مخاطبین آتی این مرکز خرید شده است.

ایونت مارکتینگ استراتژی ای که غالبا مربوط به زمان بعد از افتتاح است و یکی از اصلی ترین دغدغه های امروزه مراکز خرید به شمار می‌رود.

اما سیتادیوم رشت، بزرگ ترین مرکز تجاری-تفریحی شمال ایران، پیش از افتتاحیه به سراغ جذب مخاطبین خود رفته و به عنوان اولین مرکز خرید در ایران که پیش از بازگشایی و شروع فعالیت رو به ایونت مارکتینگ آورده، مورد تقدیر و استقبال در بین بزرگان جامعه ریتیل قرار گرفته است.

سرزمین رنگی سیتادیوم، مقصدی منحصربه فرد برای تمام اعضای خانواده، در جاده رشت- انزلی در حال ساخت است و فاز اول آن سال 1403 به بهره برداری خواهد رسید.

درباره پروژه سیتادیوم رشت بیشتر بدانید

سیتادیوم رشت

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت سیتادیوم رشت مراجعه فرمایید

وبسایت سیتادیوم رشت