سیتامیت اولین فودهال غرب کشور در سیتادیوم ارومیه

فودهال سیتادیوم ارومیه با نام “سیتامیت” با افتتاح فاز اول سیتادیوم آغاز به فعالیت می‌نماید.

سیتامیت با مدیریتی یکپارچه، در فاز نخست توسعه مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه و با در برداشتن فضای کلی به مساحت 1027 مترمربع طراحی شده است و در این مجموعه انواع غذاهای مختلف با سبک های ایرانی و فرنگی سرو خواهد شد.

مدیریت بهره برداری سیتامیت به عنوان اولین فودهال بی نظیر غرب کشور به عهده برند “گروه رفتاری”، از برندهای مطرح در این عرصه می باشد. گروه رفتاری یکی از مشهورترین برندهای رستوران زنجیره‌ای و از محبوب‌ترین چلوکبابی‌های تهران به شمار می‌آید. این برند سابقه بیش از یک قرن فعالیت در مدیریت رستوران‌ها و داشتن شعبات متعدد در تهران دارد. هم اکنون توسعه جدید برند خود را در بهره‌برداری و راه‌اندازی مراکز تجاری، فودکورت و فودهال ادامه داده است. گروه رفتاری پس از مدیریت موفق بهره برداری مراکز تجاری تهران از جمله مجموعه بام‌لند، به عنوان بهره‌بردار سیتامیت مدیریت این فودهال را برعهده گرفته است.

طبق استراتژی های دوان ایرانیان به عنوان خالق برند سیتادیوم، فضاهای خوردن و آشامیدن (F&B)، الزامی به جداسازی و جانمایی در طبقه ای مجزا را ندارند و امروز بهترین استراتژی توسعه در مراکز خرید تلفیق فضاهای خرید و فضاهای تفریحی در کنار یکدیگر است که این موضوع از طریق رعایت استانداردهای طراحی و ساخت می تواند سبب افزایش سرزندگی و حیات اجتماعی شود. همچنین دعوت از برندهای سرشناس و معتبر در بازار خرده فروشی و چیدمان مناسب اصناف در کنار مجموعه سیتامیت و مرکز خرید روزانه هایپراستار در فاز نخست توسعه سیتادیوم، این مجموعه را به یکی از بی رقیب ترین مراکز تجاری استان تبدیل کرده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از برند سیتادیوم و مرکز تجاری- تفریحی سیتادیوم ارومیه به وبسایت این پروژه مراجعه فرمایید:

سیتادیوم ارومیه