فستیوال شبانه های رشت: استراتژی برندسازی مراکز خرید پیش از افتتاحیه

پروژه سیتادیوم رشت در نوروز 1401 و در محل محوطه روبروی کارگاه ساختمانی این پروژه، میزبان اولین گروه از مخاطبین آتی این مجموعه تجاری-تفریحی بود.

اولين رويداد فستيوال موسيقي سيتاديوم، با عنوان شبانه های رشت، به عنوان سبكي جديد از رونمايي مراكز خريد پیش از  زمان افتتاح و در راستای ایده “ایجاد ارتباط با گروه مخاطب آتی پروژه”؛ در ایام نوروز 1401 برگزار شد. دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و استراتژیست برندینگ پروژه سیتادیوم معتقد است خلق ارزش ها و تقویت فرهنگ مشترک میان مراکز خرید و جامعه بومی مخاطب آن در موفقیت و حفظ بقای طولانی مدت این مجموعه ها بسیار تأثیر گذار است و ایجاد چنین روابطی نیازمند زمانی طولانی مدت می باشد. سیتادیوم مدت ها پیش از افتتاحیه اقدام به خلق بستر  مشترک همفکری و شناخت گروه های مخاطب کرده است که برگزاری این فستیوال نیز در همین راستا برنامه ریزی شد.

تیم بهره برداری سیتادیوم با آماده سازی فضایی گرم و خودمانی در محوطه روبروی دفتر اطلاع رسانی، توجه بسیاری از صاحبین سرمایه و کسب و کار را در این برنامه به خود جلب کرد و جلسات و گفتگوهای بسیاری در حین برنامه برگزار شد.

اين فستيوال، با حضور ١٨ گروه اجرايي در سبك موسيقي مدرن و آلترناتيو به منظور حمايت از موزيسين هاي جوان در سه بخش اجراي گروهي، تك نوازي و آنسامبل بداهه نوازي ميزبان تماشاگران و علاقه مندان موسيقي بود. این برنامه که از تاریخ 5 لغایت 13 فروردین ماه برگزار شد، رویدادی جذاب برای گروه مخاطب جوان و نوجوان بود که امکان سپری کردن لحظاتی متفاوت در شب های نوروز همراه با شنیدن قطعات موسیقی و صرف نوشیدنی ها و غذاهای گرم در فضایی متفاوت را برایشان فراهم می کرد.

مرکز خرید سيتاديوم رشت، بزرگ ترين مركز تجاري تفريحي شمال ايران، در جاده رشت- انزلي در حال است.