فسیتوال گرافیتی گیلان پاک در راستای مسئولیت اجتماعی سیتادیوم رشت

۲۶و ۲۷ خرداد ماه 1401 فستیوال نقاشی گرافیتی با عنوان “ گیلان پاک” به روایت از دغدغه های خانواده سیتادیوم در راستای حفظ طبیعت و رفع چالش های محیطی گیلان زیبا، در محل این پروژه در حال ساخت برگزار شد.

دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و بهره بردار مجموعه سیتادیوم رشت اعتقاد دارد فستیوال گیلان پاک آغاز گفتمانی جدید در حوزه حمایت از محیط زیست و فعالیت های دوستدار طبیعت خواهد بود که با هنرنمایی آرتیست های گرافیتی بر پیکر ساختمان در حال ساخت این پروژه، نقشی ماندگار برجا گذاشته است.

این فستیوال  در راستای برقراری ارتباط اجتماعی با مخاطبین مجموعه و شناسایی عادات و رفتارهای مخاطب سیتادیوم در گروه نوجوانان و قشرهنری خلق شد تا سرآغازی بر فعالیت های اجتماعی آتی این خانواده سبز باشد. هنرمندان گرافیتی بر روی دیوارهای فروشگاه های طبقه دوم سیتادیوم موضوعات مختلفی را طراحی کردند که از جمله آنها می توان به توجه به گونه های در حال انقراض، موضوع تفکیک زباله و اهمیت آن در حفظ حیات طولانی مدت طبیعت زیبای استان گیلان، حفاظت از ماهیان و گونه های آبی و آلودگی هوا اشاره کرد.

از جمله جذابیت های این برنامه برگزاری آن در داخل یک پروژه در حال ساخت بود که به همت تیم بهره برداری و فنی این پروژه، محیطی ایمن برای شرکت کنندگان فراهم شد و صحنه هایی زیبا از این حضور خلق شد. میهمانان این برنامه شامل مدیران و مالکین برندهای مستأجر در سیتادیوم، فعالان صنعت خرده فروشی، فعالان در صنعت ساختمان و سرمایه گذاری و بخشی از دوستداران محیطی گیلان پاک و هواداران فستیوال های سیتادیوم بودند که با توجه به محدودیت حضور در فضای کارگاهی به صورت محدود و خصوصی دعوت شدند.

پروژه سیتادیوم رشت به عنوان بزرگ ترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران، در جاده رشت- انزلی در مدار توسعه و ساخت قرار دارد. این پروژه تجاری در زمینی به مساحت تقریبی 51000 مترمربع در چهار طبقه روی پیلوت در حال ساخت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ۰۹۱۲۳۸۶۷۷۷۷