قرارداد حضور هایپراستار در سیتادیوم ارومیه به امضای طرفین رسید.

روز یکشنبه 18 شهریورماه 1397 قرارد همکاری و حضور هایپراستار در سیتادیوم ارومیه فی مابین این دو مجموعه عظیم به امضا رسید.

شرکت میهن میزبان گروه هایپرمارکت های ماف پارس درمجموعه خود بود. این جلسه با بازدید میهمانان از 3 کارخانه میهن، پاندا و شهر لبنیات و همچنین انبار مرکزی این مجموعه صورت گرفت. مدیران ارشد شرکت دوان ایرانیان به عنوان developer مجموعه سیتادیوم به همراه مدیران شرکت اشل به عنوان بهره بردار مراکز خرید زنجیره ای سیتادیوم، در کنار مدیران ارشد شرکت هایپر استار در این مراسم حضور داشتند. در پایان جلسه قرارداد حضور هایپراستار درسیتادیوم ارومیه به امضای مدیران ارشد هولدینگ بوکا، جناب آقای پایداری و مهندس میرغنی، به عنوان سرمایه گزاران اصلی پروژه سیتادیوم ارومیه و آقای  Thierry از مدیران ارشد شرکت کارفور رسید.

هایپراستار که همان برند سوپرمارکت های زنجیره ای کارفور فرانسه است و در حال حاضر یکی از موفق ترین برندهای دنیا می باشد، سالهاست با تکیه بر خدمات ویژه، تنوع بالای محصولات، مدیریت یکپارچه و کیفیت منحصر بفرد محصولات در سراسر دنیا مطرح شده و یکی از محبوب ترین مراکز خرید روزانه می باشد. حضور هایپراستار در سیتادیوم ارومیه را می توان از این رو یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه دانست.

شرکت دوان ایرانیان به عنوان مدیریت توسعه مجموعه سیتادیوم در خلق برند سیتادیوم، انتخاب بهترین موقعیت مکانی برای توسعه سیتادیوم ارومیه همچنین به عنوان پل ارتباطی میان مجموعه با بزرگترین طراحان و برند های مطرح صنعت ساختمان ایفای نقش کرده است. دوان ایرانیان در کنار اشل، در مراحل اولیه طراحی پروژه، حضور هایپر استار در مجموعه سیتادیوم را پیش بینی کرده و در همین راستا تمامی استانداردهای لازم برای حضور این شرکت بین المللی در پروژه را فراهم کرده اند.

پروژه سیتادیوم ارومیه بزرگترین پروژه تجاری غرب ایران است که در زمینی به وسعت  53500متر مربع از سال  96  با تغییر برند رزت به سیتادیوم شروع به فعالیت مجدد کرده است و به واسطه تیم حرفه ای که در این پروژه گرد هم آمده اند یکی از پروژه های موفق منطقه خواهد بود. پروژه سیتادیوم ارومیه طی 2 فاز به بهره برداری خواهد رسیدکه هایپر استار در فاز نخست این مجموعه به بهره برداری خواهد رسید.