همه چیز از مطالعات فرصت و برندسازی آغاز می شود!

پروژه توسعه، ساخت و بهره برداری از برج مسکونی ویتوس در شهر نوشهر در راستای فعالیت های شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده صنعت ساختمان و املاک و مستغلات تعریف شد. در همین راستا، “تحقیقات بازار” تخصصی و تدوین گزارش “مطالعات فرصت”، به عنوان اولین گام در خلق برندی جدید در دستور کار تیم توسعه و بازاریابی قرار گرفت.

در نتیجه این مطالعات با تعیین گروه مخاطب اصلی، نیازهای این گروه با در نظرگرفتن رویکردهای نوین در خلق برندهای پروژه های مسکونی به عنوان هسته اصلی برنامه ریزی توسعه مدنظر قرار می گیرد. از سوی دیگر مطالعات فرصت با مدلسازی سناریوهای مختلفی که برای ساخت و توسعه می توان متصور شد ضریب ریسک را تا حد ممکن کاهش داده و مطلوبیت سرمایه گذاری در یک پروژه موفق مسکونی را در بالاترین حد مطلوب حفظ خواهد کرد.

از نگاه تیم توسعه دوان ایرانیان؛ برندسازی در صنعت ساختمان برآیندی از عوامل چندگانه است که مطلوبیت در تمامی سطوح سبب خلق محصول مورد پسند گروه مخاطب آن خواهد شد. انتخاب موقعیت مکانی پروژه ویتوس، در مجاورت بندرگاه نوشهر و در همسایگی بازار روز این شهر گام اول در خلق این برند بوده است!

“موقعیت مکانی، انتخابی استراتژیک برای خلق برند در صنعت املاک و مستغلات”

خلق “عملکرد مناسب” در برندسازی برج های مسکونی گام بعدی در این راه است. عملکرد مناسب در این پروژه را اینگونه تعریف کرده ایم:

ویتوس یک برج مسکونی است که برای گروه مخاطب خاصی که به دنبال خرید مسکن دوم در یک برج مسکونی مجاور به امکانات تفریحی شهر هستند تعریف شده است. این گروه ترجیح می دهند مسکن دوم خود را در همسایگی دریا و در برجی با امکانات تفریحی که امکان بودن در اجتماعی پویا و جوان را فراهم می کند انتخاب کنند. واحدهای مسکونی این برج برای خانواده های نسل جوانی طراحی شده است که با تکنولوژی های روز دنیا آشنا هستند و نوع خاصی از مفهوم سکونت را در ذهن می پرورانند. فضاهای اشتراکی این برج برای سلیقه نسل جوانی طراحی شده است که سبک جدیدی از کار، تفریح و بودن در کنار یکدیگر را تعریف کرده اند.

ارائه خدمات بهره برداری در برندسازی برج های مسکونی به خصوص در دسته مسکن دوم؛ از جمله عوامل پایه ای در خلق محبوبیت در مدت زمان طولانی است که این امر از طریق شرکت تخصصی در این حوزه پیگیری می شود. لازم به ذکر است ارائه خدمات تخصصی بهره برداری زمانی در بهترین و مطلوب ترین حالت ممکن قابل ارائه است که به زیرساخت های آن در طراحی توجه شده باشد. و در نهایت خلق تصویر ذهنی مطلوب در جامعه به نحوی که مالکین از برندی که در آن سرمایه گذاری می کنند احساس امنیت خاطر داشته باشند و به بودن در آن افتخار کنند؛ از جمله تخصص های دیگر دوان ایرانیان در خلق یک برند مسکونی است.

برج مسکونی ویتوس روبروی بندر نوشهر تعریف شده و به زودی فعالیت های مربوط به طراحی و ساخت آن آغاز می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 91322225-021 ، دفتر شرکت دوان ایرانیان تماس بگیرید.